Uzun ön, düşün düz koltuk, kreatif siluet… İşte BMW’nin konsept elektrikli scooter‘ı Link karşınızda. Likit metal titanyum kontrast ve kısmen mat siyah hatları ile diagonal çizgilerle dinamik bir çizgide tasarlanmış. BMW Motorad’dan gelen açıklama ise şöyle: Tüm elektronik imkanlara rağmen hala bu makinaları sürmek için deneyim şartı var. Geleceğin teknolojisine giderek yaklaşıyoruz fakat gelecektede biniş tecrübesi eksik olması kazalara neden olacaktır” denildi.

İlk görünüşte %80’i kapalı kompakt görünüşte, rüzgar tünelinde hızlı ilerleyebilecek bir motosiklet görüntüsü var. Şehirli bir tasarım düşünüldüğünden geri vites eklenmiş. Sürgülü kapakla ulaşılan bir bagaj, sportif koltuklar ise gösterişli bir görünüm sunuyor.

The low-slung, stretched body and the flat seat combined with the diagonally rising front section create a modern yet distinctive silhouette. The use of colours emphasises this even further: the front trim in Liquid Metal Titanium contrasts with the semi-matt black body. The colours are oriented diagonally which underlines the dynamic potential of the BMW Motorrad Concept Link.

blank</ablankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblankblank

One thought on “BMW Konsept Link Elektrikli Scooter”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir