Social Media

Make your inbox happier!

Subscribe to Our Newsletter

Benzin, Motorin ve LPG Oto Gazda İndirim Kararı

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir basın açıklaması ile Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) tutarlarında yapılan düzenleme hakkında bilgi verdi. EPGİS tarafından yapılan basın açıklamasında ÖTV düzenlemesi sonrasında, yeni ayarlamada karşılanan ÖTV miktarlarını açıkladı. Buna göre Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) benzinde 30, motorinde …

benzin ve motosiklet

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir basın açıklaması ile Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) tutarlarında yapılan düzenleme hakkında bilgi verdi. EPGİS tarafından yapılan basın açıklamasında ÖTV düzenlemesi sonrasında, yeni ayarlamada karşılanan ÖTV miktarlarını açıkladı.

Buna göre Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) benzinde 30, motorinde 40, LPG otogaz da ise ÖTV miktarı 20 kuruş olarak duyurdu. Bu düzenlemenin ise ne zaman uygulamaya girip fiyatlara ne zaman yansıyacağı konusunda bilgi verilmedi.

EPGİS’in İndirim Duyurusu

“Gün itibari ile son ÖTV ayarlamaları sonrasında akaryakıtta karşılanan ÖTV miktarları (KRŞ/LT)

Benzin : 30

Motorin : 40

LPG Oto gaz : 20

Bu miktarlardaki ÖTV karşılanmaları bittikten sonra olası indirimler pompa fiyatlarına yansımaya başlayacaktır.”

 

kaynak: kamuhaber

motosiklet

motosiklet

Keep in touch with our news & offers

Subscribe to Our Newsletter

What to read next...

Comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir