Selam arkadaşlar, bir süredir para biriktirip motor alıcam fakat para ancak bu motora kadar yetiyor. Cros alıcam diye karar verdim de bu motor hakkında pek bilgim yok. evkurun sitesinden alırsam üstüne çok bindiriyorlar. Point motora baktım orada yok sanıyorum. peşinevade yapan yer varsa önerir misiiz. Veya bu motor yerine ne önerirsiniz. Özelliklterinden de pek anlamam. Biraderin skuterini sürdüm 6 ay kadar, arkadaşın crosunu sürdüm 1 yıl boyunca askere gittiğinde. deneyim bu kadar.

Bununla başlasan olursmu, köyde oturuyoruz, trafik yok, zaten düzgün yol yok, kask aldım, korumalı ceket, dizlik baştan aldım. Eldivenle bot alıcam. Önünü aldım ama motoru alamadım, o kötü diyo diğeri al diyo

Biri crf dedi, biri wrx dedi ama pahalı ikinci elde sıkıntı çıkarırtmı, servis fiyatı gerek ama servis Balıkesirde varmış en yakın.

Bakıp duruyomm özelliklerine niyetsiz anlarmis gibi, aşağıya kopyaladım siz anlarsınız bana bir öneri verin alayım,yaz geldi gezicem ehliyet için sınava girmeye az kaldı, diğeri ile ceza yemirstim fena oldu

Motor : Tek silindir 4 Zamanlı CB İçten
Silindir Hacmi: 197 cc
Soğutma: Hava Soğutma
Ateşleme: Elektronik
Çalıştırma
: Ayaktan ve Düğmeden Ateşleme
Arka Fren: Kampana
Max Güç: 11.50 KW 7000 RPM
Arka Lastik: 110 / 90-17
Ön Lastik: 80/100-19
Ön Fren: Disk

 

blank

blank

4 thoughts on “Arora AR 200 Cross nasıldır, alsam mı”
  1. Alma kardeşim, seni yorar hemde çok yolda bırakır sende zaten servis Balıkesirde demişsin çok uğraşırsın.

  2. Benim arkadaşımda var motoru çok hor ve acımasız sürmesine rağmen motor 20bin kilometrede halen banamısın demedi. yağını bakımını yaptıktan sonra şuanki fiyatlarda alınabilecek bir motor.

    1. Bakımlarını tam yaptırdıktan sonra motor kalitesi yan parçaları iyi ise sorun çıkartmayacaktır. Bir çok motosiklet kalitesiz parçalar ile yapıldığından sorun çıkartmaktadır. Sorarak almakta yarar var. Sonuçta hepimiz motosiklet kullanırken bizi biryerden biryere güvenli şekilde götürmesini ve sorun çıkartmamasını bekliyoruz. Para veriyoruz ve karşılığını bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir