Motosikletliler Neden Buluşuyor?

by motosiklet
7 ay ago
96 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

Motosikletliler Neden Buluşuyor? Bu soruyu motosiklet ruhunu bilmeyen bir arkadaş yakın bir zamanda paylaşmıştı. Neden olduğunu diğer bir arkadaş hatta bir çok arkadaş cevaplamış.

Deniz Altıntaş Tutkularını konuşuyorlar kaynaşıp bütünlüğü sağlıyorlar çünkü herkesin bir tutkusu vardır dedi kodu yapmaktan daha iyidir. Oraya toplanan motorcular hepside bir tutkudur motor ama hevesi olmayan ona karşı hayali olmayan bunu bilemez. Ona bakarsanız bende düşünüyorum. Bu cafede şurada burada oturanlar ne konuşuyor acaba nato zirvesini mi konuşuyorlar acaba? MOTOR BİR TUTKUDUR HAYALDİR ve bir hayali olmayan insanda bana göre boş bir insandır. Teşekkürler saygılar.

Fevzi Said Aydın Sen ne kullanıyorsun? motul.
Hmm lastik peki rosso ben Pirelli scorpion
Benim kask vizörü nasıl?
Arka dişliyi küçültsem nasıl olur?
Speed kaç
Bu makina, virajlarda harika
Yağ değişimini kendim yapsam garantiden çıkar mı? Çıksın zaten garantiden bişey karşılamıyor.
Bir birimize selam verelim
Patili dostlara besleme yapalım
Yan çantaları nereden aldın harika bunlar …
Gibi şeyler siyaset konuşulmaz tartışma olmaz hep sürmek dostluk üzerine konuşulur genel konu teması özgürlük ruh hız viraj top speed ağırlıklıdır.

İbrahim Çaça Hoş sohbet,yardım,dayanışma,bilgi alışverişi vs. Çok merak edeceğine bi gün gel toplantıya merakını giderelim birader

Ahmet Şavlı Motosiklet tutkunu olmadan anlayamazsın kardeş bir sevdadır bu tutku selam olsun tüm motorcu dostlara…

Gerçek Türk Köksal Engin Bunu analayabilmek icin ilk önce bir motor alacaksın ve ortama gireceksin ve bir daha çıkamayacaksın mevzu bu kadar basit aslında

Cihat Cem Ersoy Anlaman icin değisik bir ruhun olmalı. Rüzgarı sevmelisin.Doga senin icin yaşam alanı olmali. Karşıdan gelen motorla selamlaşmanın zevkini en az bir defa tatmış olmalısın. Festivallerdeki coşkuyu görmeli gözlerin. Ben Dünyada ne yapıyorum diye kendine sorabilmelisin. Bu ruha sahip insanlar bir aradayken ne konuşulduğunun bir önemi yoktur. Biz birarada olduğumuz için mutluyuzdur.

Yusuf Yılmaz gönderdi

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: ,
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments