70.000 TL -100.000 TL arası motosiklet önerileri

0
2284

70.000 TL -100.000 TL arası motosiklet önerileri

K1600GT_Outdoor
K1600GT_Outdoor

BMW K 1600 GTL Sport Touring modelleri içerisindeki adeta kalite fışkıran bu makinenin performans lüksü ve dinamiği oldukça yüksek olunca, ortaya çıkan bu heyecan verici özelliğinin yanında 6 silindirli motoru ona ayrı bir güç katıyor. Anahtarsız sürüş keyfinin yanında gidon kilidi kontağı, yakıt deposu kapağı, alarm sistemi gibi özelliklerini yaklaşık 2 metre mesafeden kontrol edebileceğiniz bu çılgının radyo anteni de görünmeyecek şekilde gövdeye entegre edilmiştir. Alarmlı olan merkezi kilit sisteminin yanında özel ısıtıcılı olan arka sele ve arka sırt dayama, gelişmiş bir teknoloji ile kullanıcılarına sunuyor.

Harley-Davidson Road King Classic

Harley-Davidson Road King Classic FLHRCI modeli touring motosikletlerin içinde önemli bir yere sahip bu canavarın yan çantaları enjeksiyon kalıplama yöntemi ile üretilmiştir. Yani deri kaplama olduğu ve biçimini zaman geçtikçe kaybetmeyen bir özelliğe sahiptir. Bu makinenin en önemli özelliklerinden biri, havayla ayarlanabilen arka süspansiyonunun olmasıdır.

Honda Goldwing GL 1800

Honda Goldwing GL 1800 modeline sahip olduğunuzda gezerken zevk alacağınız motosiklet sahibisiniz demektir. Keşfetmeyi eğlenceli hale getiren çarpıcı bir fiziksel ve elektronik yapı, tasarıma sahiptir. Özellikle de performans ve güvenliği en üst çizgiye taşıyan özel bir konsepte sahiptir. Dünyanın en gelişmiş ve tam donanımlı seyahat motosikletidir desek taş gediğine oturmuş olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz