Honda mühendisliğinin bir ürünü, 2017 CTX700N DCT özel olarak tasarlanmış bir motosiklet. Sadece 28.3 inçlik bir koltuk yüksekliği sayesinde motorcular hızlı bir şekilde uyum sağlayabilirler. Honda’nın beğeni toplayan otomatik Çift Debriyaj Vites Değiştirme (DCT), tam otomatik bir modu ile daha aktif vites seçimi seçeneği sunar ve Antilock Fren Sistemi (ABS) ile birlikte satışa usnulluyor. 670cc paralel ikiz motor, arttırılmış ağırlık dağıtımı için 62 derece öne eğimli silindirler ve kullanım kolaylığı için düşük bir ağırlık merkezine sahiptir.
blank
Motor / Aktarma
Su soğutmalı sofistike SOHC sekiz valfli 670 cc paralel ikiz motor, kolayca ulaşılabilen güç için düşük hızda ve orta seviyedeki torku pompalar.
blank
• Etkileyici geniş bir tork eğrisi CTX700N DCT’ye doğrusal ve pürüzsüz güç dağıtımı sağlar.
• CTX700N DCT’nin son derece çekingen güç özelliklerine katkıda bulunan nispeten uzun bir motor stroku (80.0mm, 73.0mm delik ile birlikte) ve yüksek ataletli krank mili.
• Honda’nın altı ileri otomatik Çift Kademeli Şanzıman, üç mod seçiminde hızlı ve pürüzsüz vites değiştirmeleri sağlamak için hidrolik olarak kontrol edilen iki debriyaj kullanır: Sürücünün düğmeleri kullanarak vites değiştirmesine olanak tanıyan Manuel (MT) ve iki otomatik (AT) modu -S spor sürüşü ve D günlük kullanım içindir.
• Silindir grubuna verilen 62 derece öne eğim, tek girişli 36 mm gaz kelebeği gövdesinin dikey olarak monte edilmesini kolaylaştırır ve bu da emme girişi portunun konumlandırılması ve şekillendirilmesi için mükemmel sonuçlar verir. Buna ek olarak, yanma odalarına özel şekillendirme, daha iyi yanma ve optimum güç üretimi için motorun yanma verimliliğini arttırır.
• Bir motor dengeleyici şaft pürüzsüz, rahat çalışma için titreşimi bastırır ve kauçuk monte ayak dayamaları biniciye konfor katar.
• Programlı Yakıt Enjeksiyonu (PGM-FI), mevcut sürüş ve atmosferik koşullar için doğru yakıt karışımını sağlamak için çeşitli değişkenleri sürekli olarak izler ve böylece geniş bir çalışma koşulları yelpazesinde optimum performans ve keskin gaz kelebeği tepkisi sunar.
blank
Şasi / Süspansiyon
• Antilock Fren Sistemi (ABS), güvenli frenleme hareketi için antilock işlevselliği sağlar.
• Düşük koltuk yüksekliği ve çok düşük ağırlık merkezi, CTX700N DCT’yi dikkat çekici derecede hızlı ve sürüş keyfi hissettirir.
• 3.27 galonluk yakıt kapasitesi ve mükemmel yakıt tasarrufu CTX700N DCT’ye uzun bir seyir menzili sağlar.
• Sağlam, kompakt elmas şeklindeki bir çelik çerçeve, düşük ağırlık merkezi ve peluş süspansiyon CTX700N DCT’yi tüm gün boyunca süratli, çevik ve eğlenceli hale getirir.
• Sağlam 41 mm çatal 4.2 inç hareket imkanı sağlarken, Pro-Link® arka süspansiyon sistemi 4.3 inçlik tekerlek uzaklığı sağlar.
blank
MOTOR

Tip 670cc sıvı soğutmalı paralel ikiz

Vana Tren SOHC; Silindir başına dört vana

Delik x Strok 73.0mm x 80.0mm

Sıkıştırma Oranı 10.7: 1

İndüksiyon PGM-FI; 36 mm gaz kelebeği gövdesi

Ateşleme Dijital transistörlü w / elektronik ilerleme

Starter Elektrik

İletim Otomatik DCT altı vitesli

Debriyaj (2) çoklu plakalı ıslak

Son Sürücü Zinciri

SÜSPANSİYON

Ön 41mm teleskopik çatal; Seyahatte 4,2 inç

Arka Pro-Link® tek şok; 4.3 inç seyahat

FRENLER

Ön Tek 320mm disk w / iki pistonlu kaliper; ABS

Arka Tek 240 mm disk w / tek pistonlu kaliper; ABS

LASTİKLER

Ön 120 / 70-17

Arka 160 / 60-17

Ölçüler

Tırmık (Dönme Açısı) 27.7º

Parkur 114 mm (4.5 inç)

Koltuk Yüksekliği 28,3 inç. – 71,8 cm

Yerden Yükseklik 5.1 in.

Dingil mesafesi 60.2 in. – 152 cm

Yakıt Kapasitesi 3.27 gal. – 1203 litre

Siyah renk

Boş Ağırlık * 478 lbs. – 216 kg

blankblank

5 thoughts on “2018 Honda CTX700N DCT”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir