2017 Honda CB500X

ABS fren kontrolü ile mükemmel yol tutuş birleşirse

Arkada iki pistonlu fren kaliperi ve arkada tek pistonlu kaliper, güçlü ancak kolayca kontrol edilen durma gücü sağlar. Artı, ABS, çekiş azaltılmış yol yüzeylerinde size ekstra rahatlık sağlar.

Minimum ağırlık, maksimum manevra kabiliyeti

En büyük iki tekerlekli sürücülerin çoğu, minimum ağırlık ve maksimum manevra kabiliyetinde mükemmeldir. Yakıt enjeksiyonlu, 471 cc paralel ikiz motorla çalışan CB500X, dik durma pozisyonu, iyi rüzgar koruması ve bol süspansiyon desteği, sürüş için eşit derecede ustalık isteyen sahiptir.

blank

Honda’nın 2017 serisinde çok sayıda harika motosiklet var, ancak CB500X bizim favorilerimizden biridir.  471cc paralel ikiz DOHC motor sayesinde bol performansa sahip olursunuz. CB500X’nin dikey direksiyonu, doğal olarak çok çeşitli sürüşler barındırmaktadır. Daha uzun bir yolculuk için yerinizde duramayacaksınız? Kompakt ön camı değişik yüksekliklere ayarlayabilirsiniz ve daha büyük kapasiteli yakıt deposu sürücüye sınırsız sürüş pozisyonu verecek şekilde dikkatlice şekillendirilmiştir.

Paralel ikizin gücü ve karakteri ile cadde stili.

Çevik kullanım ve rahat, dik bir sürüş konumu ile CB500X zahmetsizce sizi herhangi bir yolda güven sağlar.

Yeni ufuklar keşfedin. CB500X, sıvı soğutmalı 500cc’lik paralel ikiz motoruan ev sahipliğini yapıyor.

Uzun günlük geziler ve haftasonu gezileri için rahat bir sürüş için özel olarak tasarlanan yeni CB500X, daha uzun yolculuklar için ön süspansiyonla donatılmıştır.

CB500X’in daha büyük kapasiteli yakıt deposu ve birinci sınıf yakıt ekonomisi, maksimum verimlilikle – seyir halindeyken de yardım eder.

Güçlü, Güvenilir Çift Silindirli Motor

CB500X’in güç merkezi, 471cc’lik, sıvı soğutmalı ve çift havai kamlara sahip paralel silindirlere sahipken, özellikle performansı en üst düzeye çıkaran elektronik Programlı Yakıt Enjeksiyonu ile çok etkilidir.

Macera için Hazır Olun

CB500X, kontrol ve manevra kabiliyeti için tasarlanmıştır. Geniş gidon kolu, uzun koltuk ve yakıt deposu tasarımına sahip klasik dik duruş sürüş pozisyonunu kullanarak, motosiklet ve yol ile tutunuş hissinizi en üst düzeye çıkartır.

Seçenekler

CB500X’de bulunan ABS, ideal koşullar altında daha düzgün, daha kontrollü durur.

CB500X

Taban $ 6,599 *

Özellikler ve Seçenekler
• 471cc paralel ikiz DOHC motor
• Programlı Yakıt Enjeksiyonu
• Uzun stroklu ön çatal, 5.5-inç seyahat

CB500X ABS

Taban MSRP $ 6,899 *

Özellikler ve Seçenekler
• 471cc paralel ikiz DOHC motor
• Programlı Yakıt Püskürtme
• Uzun stroklu ön çatal, 5.5-inç hareket
• Anti-Kilit Fren Sistemi

 

Düşük uç torku ve üst düzey performans

DOHC sıvı soğutmalı paralel ikiz motor, güçlü düşük son tork ve beygir gücü optimum birleşimi ve mükemmel üst uç performansı için 67 mm (CBR600RRA’da kullanılan aynı delik boyutu) x 66.8 mm’lik kare bir delik ve strok kullanır .

Kompakt motor, minimum titreşim

Motor titreşimi, 180 derecelik kademeli krank pimleri ile silindirlerin arkasındaki dengeleyici mil ile minimum seviyede tutulur ve bu da motorun kompakt tipine katkıda bulunur.

Anlık gaz kelebeği tepkisi

PGM-FI elektronik yakıt enjeksiyonu, motorun her koşulda verimli bir şekilde çalışmasını sağlar ve gaz kelebeği hassas bir şekilde cevap verir.

Yüksek çıkış seviyelerinde sorunsuz çalışıyor

Soğutma sisteminin dikkatli akış analizi, küçük ve hafif olan ancak yine de motoru yüksek çıkış seviyelerinde en iyi şekilde tutmayı başarabilen bir su pompası ile sonuçlanır.

Maksimize edilmiş hava emme

Hava emişini ve egzoz verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için, hava temizleyicisinden emme portlarından egzoz borusuna kadar profil düz olabildiğince düzgün hale getirildi.

Mükemmel verimlilik

DOHC silindir kafalarının her birindeki dört vana, dar gövdeli olup ağırlık ve sürtünmeyi azaltır ve verimliliği arttırır.

Azaltılmış sürtünme

Hafif ve kompakt bir silindir-rocker-kol düzeneği ve gömlek tipi vana ayarı, sürtünmeyi azaltmak için daha düşük bir vana yay yüküne ve kompakt bir silindir kafasına sahiptir.

Geliştirilmiş dayanıklılık

Sessiz kam zincirindeki pimler hem sürtünmeyi azaltan hem de dayanıklılığı artıran vanadyum ile yapıldı. Hafif pistonlar, CBR600RRA’da bulunanlarınla ​​aynı ileri üretim sürecini kullanmaktadır. Kesin silindir şeklini sağlamak için, motor CBR600RRA’da bulunan aynı santrifüj döküm ince cidarlı kovanları kullanır.

Daha az sürtünme, gelişmiş performans

Yağ pompasının iç kabartma yapısı, sürtünmeyi azaltan, havalandırma performansını geliştiren ve yağ karteri şeklini basitleştiren CBR1000RR’de bulunan tasarıma benzer bir tasarım kullanıyor.

Pürüzsüz kayma

Altı vitesli şanzımandaki vites değiştirme mekanizmasının tasarımı pürüzsüz, hassas vites değiştirme ile sonuçlanır.

Tepkisel ivmelenme

Hafif elmas şeklindeki çelik çerçeve, yol yüzeyindeki değişikliklere daha iyi cevap vermek ve biniciye doğru miktarda geri bildirim göndermek için belirli bir verim derecesine izin vermek üzere tasarlanmıştır.

Rahat ve sportif sürüş

Önceden yük ayarlanabilir şok ve geleneksel 41 mm teleskopik çatal ile Pro-Link arka süspansiyon, rahat ama sportif bir sürüş için kalibre edilmiştir.

Dururken iyi binici dengesi

Çerçevenin arka kısmı 810 mm’lik bir koltuk yüksekliğini kolaylaştıracak şekilde tasarlandı, bu da çoğu sürücünün durduğu zaman ayaklarını yere kolaylıkla dikmelerine olanak tanıdı.

Ayarlanabilir çatal

Ön çatal, yay ön yük ayarını sunar, böylece sürüşü istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Hafif tekerlekler

Y şeklindeki direklere sahip hafif alaşımlı alüminyum jantlar sadece numara göstermekle kalmıyor, aynı zamanda bisikletin mükemmel manevra kabiliyetine katkıda bulunuyorlar.

Azalan yay öncesi ağırlık

Üstün ısı dağılım niteliklerine sahip dalga fren rotorları, aynı çaptaki geleneksel disklerden daha hafiftir ve bisikletin yüksüz ağırlığını daha da azaltmaya yardımcı olur.

ABS fren kontrolü

Arkada iki pistonlu fren kaliperi ve arkada tek pistonlu kaliper, güçlü ancak kolayca kontrol edilen durma gücü sağlar. Artı, ABS, çekiş azaltılmış yol yüzeylerinde size ekstra rahatlık sağlar.

Mükemmel uyum

Ayarlanabilir fren kolu, optimum rahatlık ve kontrol için mükemmel uyum sağlar.

Agresif görünüm

Zarif gövde, bir LED far ve arka lambası barındırıyor ve agresif, sokak savaşçısı görünümü için motorun daha fazlasını bırakıyor.

Rahat sürüş pozisyonu

Ergonomi, kasabada kolay manevra yapmayı, uzun mesafeli otoyol gezileri sırasında mükemmel bir konforun yanı sıra kasabaya kolaylıkla ulaşılmasını sağlayan sınırsız sürüş pozisyonunu garantilemek için dikkatlice yapılandırıldı.

Daha büyük yakıt deposu

CB500X, yakıt tasarruflu motoruyla kombine edilmiş büyük bir yakıt deposuna sahiptir ve dolumlar arasında eğlenceli sürüş keyfi için mükemmel bir araç sunar.

Koltuk altı depolama

Koltuğun altındaki bir kullanım alanı bir U-kilidi, ıslak hava vites veya başka öğeleri barındırıyor.

Üstten ve alttan koruma

CB500X’in üstyapısı, pürüzlü yüzeylere binerken egzoz borularını ve motoru taşlardan ve diğer artıklardan korumaya yardımcı olan bir alt bölüm içerir.

Motor ve Tahrik 
Cinsi Motor Tipi 
Sıvı-soğutmalı, paralel-ikiz 
Deplasman 
471 cc 
Boru ve strok 
67 mm x 66.8 mm 
Sıkıştırma Oranı 
10.7: 1 
Vana Tren 
Zincirle çalışan DOHC, silindir başına 4 vana 
Yakıt Verici 
PGM-FI elektronik yakıt enjeksiyon 
Şanzıman 
Altı- Hız 
Final Sürücüsü 
# 520 O-ring contalı zincir 
Şasi ve Süspansiyon 
Ön Süspansiyon 
41 mm teleskopik çatal; 125 mm (4.9 inç) sürüş 
Arka Süspansiyon İlk 
bağlantı ayarı, yay ön gerilimi ayarı ile tekli şok; 118 mm (4.6 inç) yolculuk

Lastikler 
Ön: 120 / 70ZR-17 Arka: 
160 / 60ZR-17 Frenler 
Ön: 320 mm tek pistonlu, tekli dalgalı hidrolik disk Arka: 240 mm tekli dalgalı hidrolik disk, tek pistonlu kaliper ile ABS 
Koltuk Yüksekliği 
810 mm 
Dingil mesafesi 
1,420 mm (55,9 inç) ) 
Boş ağırlık 
194 kg (432 lbs.) Gerekli sıvılar ve dolu dolu gaz tankı da dahil olmak üzere 
yakıt doldurma kapasitesi Yakıt Kapasitesi 
17.5 litre 
Renkli 
Candy Rosy Red w / şerit, Mat barut Siyah metalik

One thought on “2017 Honda CB500X ABS”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir