Ünlü oyuncu Arda Öziri arkadaşı ile maç izledikten sonra gece 3 sularında evine dönerken geçirdiği motosiklet kazasında vefat etti. Efendi, dürüst, erdemli adam, bu hiç iyi olmadı.

Haberler sitesine göre müdehale edilmesine rağmen kurtarılamadı.

Oyuncu, son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde rol almıştı.

Geçirdiği motosiklet kazası sonrasında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Arda Öziri tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ünlü oyuncu Arda Öziri motosiklet kazasında hayatını kaybetti

Allah rahmet eylesin, Mekanın cennet olsun.

Oyuncu için Salı günü 09.00’da İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tören düzenlenecek. Daha sonra Alsancak Hocazade Camii’nde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Işıkkent Mezarlığı’na defnedilecek.

blank

Diriliş: Ertuğrul, yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ’ın yazdığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan,Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Uğur Güneş, Hülya Darcan, Evrim Solmaz ve Mehmet Çevik’in paylaştıkları televizyon dizisidir. İlk bölümü 10 Aralık 2014 tarihinde TRT 1 ekranlarında yayınlandı. İlk bölümün yayınlanmasının ardından yayınlandığı günün AB grubu reyting sıralamasında 1. sırada yer aldı. Ayrıca dizi 2015 yılının en iyi dizisi ödülünü aldı.

Dizinin ilk sezon hikayesi 13. yüzyılda Kayı Obası’nın Tapınak Şövalyeleri’ne karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Dizinin ikinci sezon hikayesi ise 13. yüzyılın ortalarında yine Kayı Obası’nın bu sefer Moğollar’a karşı olan mücadelelerini konu almaktadır. Dizi için 6 ay kadar hazırlık yapıldı. Oyuncuların tamamına at binicilik dersleri verilirken, erkek oyunculara bıçak ve kılıç kullanma dersleri verildi.

One thought on “Ünlü oyuncu Arda Özdiri motosiklet kazasında vefat etti”
  1. Çok üzücü hemde çok, ne değerler gitti aramızdan bu 2 senedir hem dikkatsizlik hem umursamamazlik çok can aldı elimizden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir