RKS RNX 125 Bayilerde Haziran’da satışına başlanıyor

RKS RNX 125cc motosiklet kategorisinde supersport modeli çıkıyor. Haziran’da bayilerde göreceğimiz bu model A1 ehliyet ile kullanılabiliyor olması yeni sürücüler için başlangıç motoru olabileceğini gösteriyor. Fakat sıkı rakiplerine karşı nasıl bir satış grafiği gösterecek şimdilik belli değil. 4 zamanlı tek silindir, 124.1cc motora sahip. 9.90 beygir bir güce sahip, 5 vites, hava soğutmalı, 8 litre benzin tankına sahip.

Kullanıcı Dostu

Oldukça hafif ve agresif yapısı ile RNX, 124,1 cc silindir hacmine sahip motor gücü ile şehir trafiğinde kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılayarak, sürüş tarzınıza uygun yukarı – aşağı ayarlanabilir ön ve arka süspansiyonları sayesinde motosiklet kullanımınızı kolaylaştıracaktır.

Euro4 standartlarında üretimi gerçekleştirilen RNX çevreye duyarlı bir yapıya sahiptir.

Üstün Kalite

Grenaj çalışmaları üstün kalite standartlarından ödün vermeden tamamlanmış ve özgün tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine toplamaya aday bir tasarıma sahip olan RNX, Kullanıcısına sürüş kolaylığı sağlayan Full Dijital Gösterge Paneli ile ihtiyacınız olan tüm bilgileri göz önünde bulunduracaktır.

Güçlü LED aydınlatmaları ile gece sürüşlerinizde sizi aydınlığa sürükleyecek.

Göz Kamaştıran Tasarım

Mütevazı ve özgün supersport tasarımının yanı sıra yüksek teknoloji ile donatılmış dayanıklı yapısı ve güçlü egzoz sesi ile beraber hem gözlere hem de kulaklara hitap bir ses performansı sunarak gücünü somutlaştırmaktadır.

Yol Arkadaşınız

Elverişli boyutları ile şehir içinde rahatlığı, otoban yollarında ise tatmin edici gücü ile sizi yarı yolda bırakmayan RNX, kendine has karakteri ve özgün tasarımı ile sizi ve tüm motosiklet tutkunlarını etkisi altına almaya aday bir modeldir.

Silindir Hacmi: 124.1 cc

Motor Tipi: 4 Zamanlı, Tek Silindir

Şanzıman: 5 Vites

Maksimum Güç: 9.90 HP @ 9000 rpm

Maksimum Tork: 9.00 Nm @ 700 rpm

Yakıt Sistemi: E.F.I. Enjeksiyon

Yakıt Tipi: Benzin

Ateşleme: C.D.I. Ateşleme

Soğutma: Hava Soğutmalı

Ön / Arka Fren: Disk / Disk

Ön Lastik: 120/70 – 17″

Arka Lastik: 140/70 – 14″

Dingil Mesafesi: 1250 mm.

Uzunluk: 1900 mm.

Genişlik: 750 mm.

Yükseklik: 1025 mm.

Boş Ağırlık: 112 kg.

Azami Yük:  262 kg.

Yakıt Tankı Kapasitesi: 8 lt.

blank

blank

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir