hangi-motoru-secmeliyimhangi-motoru-secmeliyim

Başlangıç kombini için önerilerimin linkleri aşağıdadır. Video’da ki ürünlere eleştirilerim ve tavsiyelerimde aşağıdadır.

NEXX SX.100 SUPERSPEED Kasklar a sınıfı polikarbon ve %30 kauçuk iö,çeriyor. İç pedleri güzel, ses geçirgenliği idare eder boyutta. Ama ben HJC alırdım O kasklarda bu modellerde olduğu gibi çene, burun pedi, pinlock gibi ekstralar ile geliyor.

Bell Motosiklet Kaskı – Qualifier Kaskı dış ko,abuk olarak bir başlangıç kaskı olabilir ama ses geçirgenliği ve çarpma dayanıklılığı konusunda tartışılır. O yğzden esnek ama koruyucu fiber, trikompozit shoei gt-air, nxr, qwest gibi moellere bakın. O modellerde 2500 tl ortama fiyata sahipler. Ben motoru o fiyata aldım diyorsanız. Nexx sx 100 kask hem a sınıfı polikarbon, hemde %30 kauçuk kabuk desteği var. Ama sen kullandın mı dersen hayır kullanmadım.

PROHEL COLOMBIA Mont ise uygun fiyatlı ama sürtünme sırasında daha iyi koruyan bir mont almakta fayda var. En iyi kumaşlar cordura, aramid kumaşlardır. Ama usta onlar çok pahalı derseniz. Uygun fiyatlı indirim günlerini kovalayın. Yaz bitişlerinde, kış bitişlerinde fiyatlarda yarı yarıya indirim yapıyorlar. Revit montların kumaşları sürtünme konusunda daha iyidir. Ayrıca korumalarıda CE onaylı yapıyorlar. Tek eksik tarafı revit montlar sırt koruma ile gelmiyor.

VEXO king eldiven modeli, ucuz yollu alınabilir ama koruması da biraz basittir. O yüzden ilk çarpmada elinize değer veriyorsanız five gloves, spidi, revit marka alın. öyle internette her gördüğünüz eldivene ucuz diye para vermeyin.

Scoyco MC17 Kışlık Motosiklet Eldiveni, yumruk kısmı yerleştirme bakımından sorunlu. Elinizi aşındıracaktır. O yüzden mc60 daha iyi gider. Ama five gloves benim tercihimdir. Uygun fiyatlı olsun derseniz five gloves yerine revit’ten sand pro’yu seçin ama o da uygun gelmezse yani fiyat olarak spidi filan bakın.

Scoyco Mc60 4 Mevsim Motosiklet Eldiveni, aşırı soğukta üşütür. Korumaları iyidir ama bir revit veya five gloves kadar koruyucu değildir. Buna para vermek yerine 100 tl daha fazla verip five gloves almak daha akıllıca.

Tech90 Pirate Jean Siyah Kot Motor Pantolonu, yaz ve bahar aylarına uygun. Kış pantolonu olarak uymaz. İçime termal giyerim derseniz üşütür. Rüzgardan korumaz. Kalça ve diz korumaları değiştirilebilir, yani cepli yapmışlar.

Tech 90 City Jean Kot Pantolon, en iyi korumalı modellerden biridir. Yaz ve baha için daha uygundur. Kışın giyerseniz üşütür. İyi havalarda giyileiblir. Kalça korumaları, diz korumaları var. Bu korumalar vurduğu anda sertleşiyor.

Armode Kolay Giyilebilir Motosiklet Pantolonu, uygun fiyatlı ama sürüklendiğinizde parçalanabilir. O yüzden daha iyi modellerden birini alın. Uygun fiyatlı diye gidip bnu almayın.

Rockwell Kısa Motosiklet Botu Luke WP Siyah Bot, uygun fiyatlı ve korumalıdır. Kolay yıpranmaz, kullanışlıdır. Mağazadan deneyerek almakta yarar var. İlk giyişte sıkı gelebilir ama 1 hafta içinde ayağınıza oturacaktır. Burun, bilek ve topuk korumaları iyidir. Usta Spor bir ,şey olsun derseniz DNA modelini alın. Hem fermuar hemde cırt cırtlı dır. Körükleri ile ayağınızın her şekline uyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir