Ayna kullanmak artık uzaklarda kaldı, bildiğiniz gibi görüş kamerası satılmaya başladı. Şimdilik satış sitesindeki fiyatı £239 yani 1050tl civarında, bu fiyatı ile gerçekten gerekir mi diye sormak lazım. Ama meraklıları şimdiden almaya başlamışlar bile. Nedir özellikleri bakalım.

Kamera motosikletin arkasına bağlanıp, ekran ise kaskın içindeki padlere takılabiliyor. Görüş hizasını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Motordaki kamerada alıcı, kask üzerinde bir alıcı bulunuyor. Kablosuz şekilde görüntü ileterek kask içindeki ekrana aktarıyor.

Ayna hakimiyetini tam yapamayanlar, kör noktalardaki ayrıntıyı farkedilemeyenler artık tarih oluyor. İzleme ekranı görüş alanınızı engellemiyor. Ama yakınlık problemi yaşarmıyım diye soruyorsanız, hayır yaşamazsınız, göz hizasının altında kalarak net görüntü hemde büyük bir görüntü yakalamış oluyorsunuz. Yakın olduğu için netlik sıkıntısı olmuyor.

Kayıt görüntülerini izleyebilir, kaydedebilir ve anlık olarak gösterebilirsiniz. Almak isterseniz http://zona-store.com adresine bir uğrayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir