Deri Mont Tavsiyesi
0

 

Tüm tavsiyelerimi fiyatlara göre paylaşıyorum.

Venom Texas Sentetik Deri Motosiklet Montu 530 tl

Ucuz yollu sentetik deri mont arayanlar için ideal, spor kesime sahip ve korumaları CE onaylıdır. İç astarı çıkabilir. Ekstra omuz korumalara ve sırt korumasına sahiptir. Sırtındaki koruma çok iyi değil o yüzden daha iyi bir sırtlığı alarak değiştirmenizde yarar var. Bel kısmında sıkma bantları, belinize oturmasını sağlar ve kış performansı iyidir. Aşırı soğuk havalarda içinize termal içlik giymeyi unutmayın.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Venom-Texas-Sentetik-Deri-Motosiklet-Montu_27521.html

Venom D2 Racing Motosiklet Montu 730 tl

Dar kalıplı bir modeldir. Korumalı ve körük mekanizmalı bir yapısı var. Spor motorlar için idealdir ve eğilip kalkarken sizin kolay hareket etmenizi yani hareketlerinizi kısıtlamaz. Dirsek ve omuz korumaları var. yaz ve bahar aylarında da hava alabilir şekilde yapılmış. Kendin kullandığım içinde uygun fiyatından dolayı önerebilirim. Omuzlarda ek dış korumalar ve sırt koruması var ama diğer monttaki gibi sırtınızın daha iyi korunmasını isterseniz daha iyi bir sırtlık alın.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Venom-D2-Racing-Motosiklet-Montu_21563.html

Venom Bad Wolf Motosiklet Montu 680 tl

Hafif bir mont arayışındaysanız bu tam size göre, çünkü size hem kolay hareket imkanı sağlayacak hem de spor duruşu destekleyecek bir model. Sntetik deri olduğu için gerçek deri montlardaki mukavemeti bulamayabilirsiniz. O yüzden aşağıdaki linklere ve mont seçeneklerine bakabilirsiniz. CE onaylı omuz ve dirsek korumaları ile çarptığınızda daha az zarar görmeniz sağlanmaya çalışılmıştır. Astarı kalın değildir ve kışın üşütecektir o yüzden rüzgar ve yağmur koruyucu kullanmanızı tavsiye ederim.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Venom-Bad-Wolf-Motosiklet-Montu_21561.html

Venom D1 Racing Motosiklet Montu 850 tl

CE onaylı korumalar, deri, sırt koruması olan bir mont. Körük mekanizması rahat hareketi sağlarken, bel tokaları belinize çok iyi oturmasını sağlıyor. Bileklerinde çıt çıt ve fermuar var o yüzden kolay giyilir ve çıkartılır. Omuzda ekstra destek korumalara sahip. Boyun kısmında tek çıt çıt ile kapanır. Göğüs ve bel kısmında cepler var. Ayrıca iç cebide var. Spor motorlar için uygun fiyatlı seçeneklerden biridir.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Venom-D1-Racing-Motosiklet-Montu_21562.html

Richa Deri Motosiklet Montu – Retro Racing (Siyah) 1950 tl

İnek derisinden imal edilmiş, CE onaylı kısa bir motosiklet montudur. Spor motorlar için idealdir. Fermuarlı bilekliklere sahip ve göğüs ve bel kısmında 4 adet cebi vardır. Yaz ve kış kullanılır, kolay deforme olmaz. Gerçek deri olduğundan kazalardaki yanık oluşmasını engeller. İç astarı incedir. Kış sürüşlerinde içinize rüzgar korumalı yine richa rüzgar yeleği alırsanız iyi olur. Reflektif şeritleri vardır.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Richa-Deri-Motosiklet-Montu-Retro-Racing-Siyah-_8059.html

Richa Balistic Evo Deri Motosiklet Montu (Siyah) 1950 tl

Tekstil konstrüksiyonlu deri, Çıkarılabilir astar, Çıkarılabilir su geçirmez ve Nefes alan membran, çok iyi havalandırma ve fermuarlara sahip, şık ve fonksiyonel titanyum omuz pedleri, ayarlanabilir bel bandı, CE onaylı sırt koruyucu dahil, omuzlar ve dirsekler için CE onaylı zırh, uzun ve kısa bağlantı fermuarları. Spor motorlar için idealdir.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Richa-Balistic-Evo-Deri-Motosiklet-Montu-Siyah-_27541.html

Segura Reno Deri Motosiklet Montu 2180 tl

Bufalo derisidir, CE onaylı korumaları vardır. İç astarı çıkabilir. Bu yüzden sıcak havalarda da rahatlıkla kullanılır. Dışında üç cep, içinde tek cebe sahiptir. Spor mmodel motorlara daha uygundur.Bel sıkma bantları çıt çıt ile kapanır.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Segura-Reno-Deri-Motosiklet-Montu_35326.html

REVIT STEWART AIR DERI MONT SIYAH 2310 tl

Deri ve delikli bir yapıyla tasarlanmıştır, Vücudu saran delikli yapıya sahiptir. Üstün havalandırma performansı sayesinde yaz aylarında rahat kullanım sağlar. Çıkarılabilir termal içliği sayesinde, soğuk havalarda kullanım imkanına sahiptir. CE Onaylı Seesmart marka çok hafif esnek ve rahat korumalara sahiptir. Günlük kullanılan pantolon kemerleriyle sabitleme lastiği var. Motosiklet pantolonlarıyla sabitleme için fermuar bağlantısı hemen bel altındadır. Fermuarlı ve ek cepler, Rahat yaka ve kol ağızları, Level 2 Seesoft sırt koruyucu ek olarak takılabilir.

https://www.motosikletaksesuarlari.com/REVIT-STEWART-AIR-DERI-MONT-SIYAH_37816.html

Bering Bruce Deri Motosiklet Montu 2370 tl

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Bering-Bruce-Deri-Motosiklet-Montu_35320.html

Dainese Legacy Deri Motosiklet Montu 2450 tl

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Dainese-Legacy-Deri-Motosiklet-Montu_43148.html

Richa Deri Motosiklet Montu – Retro Racing (Kahverengi) 2440 tl

https://www.motosikletaksesuarlari.com/Richa-Deri-Motosiklet-Montu-Retro-Racing-Kahverengi-_36723.html

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Motosiklet kullanıcısı, blog yazarı

Yazarın Profili
Paylaş