Honda Africa Twin giyim önerileri için tam giyim önerileri paylaştım.

Honda’nın 2016 yılında tamamen yeniden tasarlayarak müşterilerinin beğenisine sunduğu efsanevi macera motosikleti Africa Twin, 2018 yılında birçok değişikliği barındırıyor. Elektronik Kontrollü Gaz Kolu, 3 adet sürüş modu, genişletilmiş Honda Seçilebilir Tork Kontrol seviyeleri gibi kapsamlı güncellemeler yapıldı.

Dik oturuş pozisyonuna göre giyim önerileri paylaştığım bu video umarım size yardımcı olur.

Kask Önerisi

SHOEI GT-AIR PENDULUM TC-10 KASK, dik oturuşa uygun, dış kabuğu trikompozit, dayanıklı kask, kaza sonrası alt pedlerinde tutup çıkarılabilir kırmızı bantlar var.

Mont

REVIT OUTBACK 2 MONT GRI-KIRMIZI, 4 mevsim, yazın biraz sıcaktan bunaltabilir. Korumalı ve hava alabilir fermuar bölgeleri var. CE onaylı korumalara sahip.

REVIT LEVANTE MONT GRİ, bu rengi de alınabilir. Korumalı ve hava alabilir fermuar bölgeleri var. CE onaylı korumalara sahip.

Eldiven

REVIT SUMMIT H2O ELDIVEN SIYAH – Koruma bölgeleri çok iyi, yüksek bilekli bir eldiven. Kışlıktır.

Five Gloves Wfx Skin Wp Kışlık Siyah Eldiven – Deri eldivendir, üstte adını yazdığım eldivene nazaran daha iyi bir bilek koruması içerir.

Pantolon

REVIT HERCULES PANTOLON SIYAH – astarı çıkar, iyi korumalara sahiptir. Diz ve kalçaları korumalıdır. Sürtünme ile oluşacak zararları engeller.

Tech90 Pirate Jean Siyah Kot Motor Pantolon, yazlık ve baharlık modeldir. Kevler kısmı sürtünmede oluşacak ısıya karşı sizi korur. Kalça ve diz korumaları çok iyidir.

Bot

TCX BAJA MID WATERPROOF BOT – Tam ayak ve bilek bölgesini korur. Cırt cırtlıdır. Terletmez ve kolay kurur. Nefes alır dokuya sahiptir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir