Giriş Yap2021’in En Uygun Fiyatlı Elektrikli Bisikletleri

En iyi ve ucuz e-bisiklet

2021’in En Uygun Fiyatlı Elektrikli Bisikletleri

Bu e-bisikletlerin yeteneklerine güvenebilirsiniz. Bu bisikletlerde çok ucuza gitmediğimi fark edeceksiniz, çünkü en ucuz ürünlerin güvenilir veya değiştirilebilir parçalar kullanmadığını ve genellikle garanti ve müşteri desteğinden yoksun olduklarını keşfettim. Seçtiğim e-bisikletlerde daha güvenilir motorlar, piller ve aktarma organları var. Uygun fiyatlı e-bisikletleri karşılaştırırken, sağduyuya güvenmek akıllıca olacaktır; “ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz” ve “bir şey gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, muhtemelen öyledir” yani amacına pek hizmet etmiyordur. Elektrikli bisikletler sayesinden taşıma ve ulaşım giderek kolaylaşıyor ama elektrik ve bisiklet doğrusal bir enerji harcamasıdır. Yani arasıra pedal çevirmeyi ihmal etmeyin. Yüksek olan watt değeri her zaman herkesin tercih ettiği model değildir.

Bazen tersi olabilir ama nadiren yanılabiliriz. Siz gerçek yorumları okumak için youtube.com’da seçtiğiniz e-bisiklet için uzun veya kısa bir araştırma yapmayı ihmal etmeyin.

Bu yazıda paylaştıklarımız arasında elektrikli bisiklet tavsiyeleri, elektrikli bisiklet decathlon ürünlerine güvenilir mi, katlanır elektrikli bisiklet sorun çıkartır mı, ülkemizdeki elektrikli bisiklet markaları, elektrikli bisiklet katlanabilir mi, elektrikli bisiklet kiti alsam daha ucuz olur mu, elektrikli bisiklet volta markası güvenilir mi gibi sorularınıza cevap vermeye çalıştık.

Elektrikli bisiklet fiyatlarında 5,000 tl’yi üst sınır olarak seçtik. En uygun olan e-bisiklet modellerini, az enerji harcayacağınız çok verim alacağınız modelleri aşağıda sizlerle paylaştık. Özelliklerine göre size uygun olup olmadığını mutlaka kontrol edip tercih edebilirsiniz. Bildiğiniz gibi yokuşlarda ve zorlu yollarda e-bisikletler daha fazla elektrik harcar. Uygun bisikleti bulduğunuzda hemen almayın ve yeni modellerde aynı özelliklere ve aynı fiyatlara sahip elektrikli bisikletler var mı diye mutlaka bakın.

Uygun fiyatlı elektrikli bisiklet modellerini paylaşıyoruz, sırayla inceleyebilirsiniz.

1. Rks DC15 Elektrikli Şarjlı Lityum Bataryalı Akülü Katlanabilir Bisiklet

Rks DC15 elektrikli bisiklet

RKS modeli e-bisiklet ise gerçekten çok sattı ve satışı giderek artan modellerden, hızlı batarya değişimi, 40km kadar sürüş mesafesi ile en iyi modellerden biridir. Unutmayalım elektrikli bisikletler motor özelliklerine görede değerlendirilmelidir. Her elektrikli bisikleti motoru aynı verimi vermiyor. Gerekli olan sizi gideceğiniz yere ulaştırması ve aynı zamanda gezi ise mutlaka motor gücü hakkında kullanıcılardan bilgi alın. Ben özellikle yotube kanalında kulanıcılarından bilgi almayı ihmal etmiyorum.

Güçlü Motor Performansı

Özel RKS 250W arkadan çekişli motorumuz, dik yokuşlarda gücü artırmaya yönelik benzersiz bir özellikle birlikte sınıfında olağanüstü tork ve mükemmel sürüş keyfi sağlar.

Güçlü Disk Frenler

Ön ve arka mekanik disk frenler yol türlerinde daha güçlü ve aşamalı frenleme sunar. Kullanımı ve kontrolü kolay, çok hassas, bu da kişisel güvenliğimizi en üst düzeye çıkarıyor.

Daha Büyük Kapasiteli Pil Performansı

36V 7.8 AH Lityum bataryası ile 35-40 KM sürüş mesafesi sunuyor. Shimano 6 vitesli şanzımanlı stabil 250W motor, günlük işe gidiş geliş veya kısa yolculuk ihtiyaçları için sizi yarı yolda bırakmıyor.

Şarj olma süresi ortalama 4-6 saattir.

Kolay Çıkarılabilir Batarya

RKS RKS DC 15’in bataryası selenin altında sürüş keyfine ve güvenliğine etki etmeyecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Seleyi yukarı kaldırıp bataryayı kolayca çıkartabilirsiniz. Bataryayı şarj etmek için bisiklete takılı olması gerekmez. Bataryayı çıkartıp istediğiniz yerde şarj edebilirsiniz.

Sportif Çizgiler

Abartısız tasarım çizgilerinden uzak gayet basit ve sportif çizgiler barındıran RKS DC 15 ile enerjinizi daima yüksek hissedeceksiniz.

Kokpit ve Ergonomi

Sürüşünüzün rahat olduğundan ve bisikletinizin olabildiğince işlevsel olduğundan emin olmak istedik, bu nedenle konumlandırmaya, bileşenlere ve ergonomiye ekstra dikkat gösterdik.Sürüş anında ihtiyaç duyduğunuz bilgileri anlık olarak veren gösterge paneli ve diğer özellikleri ile tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmektedir.

Kolay Katlanabilir ve Yer Kaplamaz!

RKS RKS DC 15?in ortasında bir kilit vardır, bisikleti kolay katlamak için özel tasarlanmıştır. Katlanmış bisikletin arabada veya evde saklanması çok kolaydır.

Kalite Kontrolü ve Son Ayarlama

Siz mutlu olduğunuzda biz mutlu oluruz.İçinizin rahat olması ve yüksek kalite standartlarımıza uymanız için bisikletlerimiz fabrika düzeyinde bir işlevsel teste tabi tutulur.İşleri sizin için kolaylaştırmak için, bisikletlerimiz önceden monte edilmiş olarak teslim edilir ve birkaç basit adımdan sonra bisikleti monte etmeniz 2 dakikadan az sürer.

RKS DC15 Teknik Özellikleri

Motor: RKS 36V 250W

Batarya: 36V 7.8Ah

Maksimum Hız: 25km/h

Sürüş Mesafesi: 35-40 km.

Şarj Süresi: 4 – 6 Saat

Jant: 20 Çelik

Arka Vites Artırıcı: Shimano ARDFT35AMB 6SP

Jant Göbeği: 20 1.95 Alaşım

Ön / Arka Lastik: Kenda 20?

Ön / Arka Fren: YC – MK6.4 Disk / YC – MK6.4 Disk

Gösterge: LCD 861

Sele: Şehir içi Konfor

Şasi: 20 Çelik Katlanabilir

Pedal Çemberi: Shimano AMFT5006428

Ön Çatal: Çelik Ön Çatal

Ön / Arka Işık: 36V Gösterge Kontrollü / Led

Elektronik Kablo: Su geçirmez kablo

Net / Maks. Ağırlık: 24 kg. / 124 kg.

 

2. Robo Katlanır Elektrikli Bisiklet

Robo Katlanır Elektrikli Bisiklet

Katlanır e-bisiklet modelleri içinde ortalama dayanıklılığa sahip olduğu belirtilmiş, daha iyi modeller var. Fakat fiyatları 10,000 tl civarındadır. Bu model şarj süresinin kısa sürmesi, bataryasının 30km kadar idare etmesi, göstergelerinin yeterli bilgiyi iletmesi ve araç bagajına sığabilmesi özelliklerini taşıyor olması ile beğendiğimiz modellerden biridir.

Maksi̇mum Hiz: 30 Km/saat

450w Motor

7.8mah Lg Batarya Sayesi̇nde 30 Km Sürüş

Katlanmış Ölçüsü:59cm

Maksi̇mum Şarj Ulaşma:3,5 Saat

120 Kg Maksi̇mum Taşima

Yük Ölçerli̇ Di̇ji̇tal Hiz Göstergesi̇

Ön Ve Arka Led Işik-fren Lambasi

Taşimasi Kolay

Metro,tren Veya Herhangi̇ Bi̇r Aracin Bagaji İçi̇n İdeal

Çekerek Taşiyabi̇leceği̇ni̇z Ergonomi̇k Tasarim

Bi̇si̇kleti̇ni̇zi̇n Batarya Durumunu Ve Menzi̇li̇ni̇ Gösteren Di̇ji̇tal Ekran

Kapali Ölçüleri̇: 59cmx56cm

Açik Ölçüleri̇: 110cmx94cm

 

3. Volta Vsm Elektrikli Bisiklet

Volta Vsm Elektrikli Bisiklet

Son zamanlarda sokaklarda çokca rastlıyorum kullanıcıları yan parçalardan çok memnun değil diye duydum fakat kaç kişi bu yorumu yaptı derseniz 3 kişiyi geçmez. Parçaların dayanıklılığı ise çok iyi değil diyorlar ama çok rastlanan ve parçası bol bir ürüne kolaylıkla ulaşabilmek iyi bir özellik. Fakat müşteri temsilcisine kolay ulaşamıyorsunuz diye sesler duyuyoruz. Bu konuda bizim facebook gurubundan bilgi alabilirsiniz. Bir motosiklet bilgi gurubudur fakat kullanıcıları arada sırada paylaşım yapıp, sorduklarına cevap bulabilmektedirler.

Volta Vsm Elektrikli Bisiklet – Volta VST

Nominal Motor Gücü              220Watt

Menzil                                     35-55km *

Maksimum Hız                       25km/h **

Taşıma Kapasitesi                 100kg

Tırmanma Kapasitesi             17%

Ağırlık                                     54kg

Batarya Kapasitesi                 48V 14Ah

Boyutlar                                  1470/720/1010 mm

Batarya Tipi                            VRLA Jel

Şarj Süresi                             6 – 8 Saat

Şarj Çıkış                               48V/2A

Lastik Boyutu                         16-2.50 Tubeless Ön / 14-2.50 Tubeless Arka

4. Soultech BIKE-002 Elektrikli Katlanır Bisiklet

Soultech BIKE-002 Elektrikli Katlanır Bisiklet

 

Hız değerleri az olmasına rağmen uygun fiyatlı e-bisikletlerden biridir. 5 saat kadar şarjı dayanıyor, yokuşların dikliğine göre performansı biraz düşüyor. Katlanıyor ve büyük tekerlekli modellerden biri olması en iyi özelliklerinden

Ürün Özellikleri

 • Menzil 30-35 km
 • Max. Hız (km/h) 25 km/h
 • Renk Siyah
 • Katlanabilme var
 • Şarjlı Kullanım Süresi 4 – 6 Saat
 • Taşıma Kapasitesi 120 Kg
 • Jant 20
 • Bisiklet Tipi Katlanabilir Bisiklet

4. Skyjet Nitro 20″ 6 Vites Katlanabilir Elektrikli Yeşil Bisiklet

Skyjet Nitro 20 e1634739540461

Skyjet Nitro 20″ 6 Vites Katlanabilir Elektrikli Yeşil Bisiklet

 • Ürün Detayları
 • Skyjet Nitro 20 6 Vites Elektrikli Bisiklet Yüksek Sürüş Mesafesi Yüksek kapasiteli bataryası sayesinde uygun süreli şarj edilme koşulu ile 45 km sürüş mesafesi imkanı bulunmaktadır.
 • Bataryanın 4 ile 6 saat şarj edilmesi halinde 45 km sürüş mesafesi sağlandığından ötürü uzun yolculuklarda dahi rahatlıkla kullanıma uygundur.
 • Yüksek Hız Tek batarya şarjı ile uzun mesafe sürüş imkanı vermekle birlikte 25 km/h hıza kadar kullanımı mümkündür. Yüksek hız özelliği sayesinde yalnızca gezinti amacı ile kullanma değil, koşuşturmalı hayatınızın bir parçası haline de getirebilirsiniz.
 • LCD Gösterge Hız ve şarj durumu ve diğer tüm sürüş durumlarınızı kontrol edebileceğiniz gösterge paneli LCD ekran olarak tasarlanmıştır. LCD ekranın vermiş olduğu kolaylık sayesinde gece ve gündüz sürüşlerinde ışık yetersizliği ya da fazlalığı sebebiyle göstergeyi takip edememe sorunlarınızı ortadan kaldırır.
 • Ön ve Arka Aydınlatma Özellikle gece sürüşleri için tasarlanmış özellik sayesinde ön ve arka aydınlatmalarının çalışır durumda olup olmadığını LCD gösterge ekranından takip edebilirsiniz.
 • Bu sayede sürüş çok daha güvenli bir hale gelir.
 • Maksimum Ağırlık Yüksek ağırlık kapasitesi sayesinde 127 kg ağırlığa kadar kullanımı mümkün hale gelmektedir. Ağırlık kriteri sebebi ile tereddütte kalan sürücü adayları için oldukça geniş bir ağırlık skalası sunulmaktadır.
 • Taşınabilir Konfor Toplu taşıma kullanan kişiler için, toplu taşımada bisiklete uygun yer temininin zor olması ve bu sebeple sürücü adaylarında tereddüt oluşturması sebebiyle katlanabilir şekilde dizayn edilmiştir.

5. Kuba Turuncu Elektrikli Bisiklet Mc3 KUBAMC3T

Kuba Turuncu Elektrikli Bisiklet Mc3 KUBAMC3T

Kuba Mc3 Elektrikli Bisiklet -Turuncu

Motor:RKS 36V 250W
Batarya:36V 7.8Ah
Maksimum Hız:25KM/H
Sürüş Mesafesi:35-40KM.
Şarj Süresi:3-4 Saat
Jant:20 Tel
Krank Seti:GS-S121
Arka Vites Arttırıcı:Shimano ASLTX3GR7AT
Jant Göbeği:20
Ön/Arka lastik:Kenda 20
Ön/Arka Fren:YX-DB06 Disk / YX-DB06 Disk

Gösterge:LCD S866
Sele:Şehiriçi Konfor
Şasi:20 Çelik C-T16.5 Katlanabilir
Pedal Çemberi:Shimano MFTZ500 7SP
Zincir:M50
Çamurluk:Çelik
Ön Çatal:20 Sert Çelik
Ön/Arka Işık:36V Gösterge Kontrollü / Plastik LED
Elektronik Kablo:Su Geçirmez Kablo
Arka Attırıcı:Shimano ARD-TY300D 7SP
NET/MAKS. AĞIRLIK:24KG. / 124KG.

Pratik ve Hızlıdır

Sürüş anında ihtiyaç duyduğunuz bilgileri anlık olarak veren gösterge paneli ve diğer tüm özellikleri ile MC3 tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap verebilmektedir.

Hangi E-bisiklet Alınır? ucuz ama dayanıklı e-bisiklet modeli hangisidir?

Bizim e-bisiklet tavsiyemiz

Robo Katlanır Elektrikli Bisiklet ve RKS DC15 modeli oldu.

Youtube.com’da izlenimler ve sürüş kolaylığı açısından kullanıcıların en beğendiği model olarak izlenimlerimiz oldu.

Bisiklet konusunda decathlon ürünlerine güvenilir çünkü adamlar sattıkları malın arkasındalar. Müşteri memnuniyetini önde tutuyorlar ve üzmüyorlar diyebilirim. Katlanır elektrikli bisikletlere güvenilir mi konusu için çok ucu açık bir bilgi vereceğim, ne güvenin ne de güvenmeyin. Alacağınız ürünü alırken test edin, bir kaç kere katlayın, açın. Bu arada elektrikli biziklet kiti her zaman daha ucuza gelmez, özelliklerini alacağınız parça fiyatlarını doğrudan satılık olanlar ile karşılaştırın. Alibaba ve Aliexpress sitelerinden elektrikli bisiklet alıyorsanız mutlaka fiyat analizi ve yorumlara bakın, getirirken gümrük vergisi olacağını unutmayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok