2018 Yamaha MT-07

YAMAHA , EICMA arifesinde 2018 MT-07’yi açıkladı.

MT-07 Model, 125cc’nin üzerinde Japon üreticinin en çok satan motosikleti ve tam 2014 yılında 92.000 adet sattı. Aslında 2016’da MT-07, kategorisindeki tüm satışların % 36’sını oluşturuyordu.

Yeni MT-07, büyük ağabeyi MT-09’dan esinlenilerek tamamen yeni bir gövde tasarımına sahiptir. Yeni tasarlanan yakıt deposu ve MT-09-esque hava girişleri, koyu bir far, daha keskin, daha olgun ve tamamıyla daha heybetli bir görünüm sağlarken, yeni bir koltuk ve ayrı siyah yan paneller tok görünüşü sağlıyor.

Bu koltuk sadece estetiği geliştirmedi. Yakıt deposunun arkasında daha sağlam duruş sağladı. Süspansiyon, modelin çeşitli koşullarda mükemmel olmasını sağlayan konforlu, ilerici ve öngörülebilir performansı koruyarak 2018 için yeniden geliştirildi.

Ön ve arka taraflarda 130 mm’lik bir ayarlama imkanı var, ön çatallar sportif bir his sağlamak için revize edilmiş ayarlara sahip. . Koltuğun altında Yamaha’nın 698 cc CP2 crossplane motoru oturuyor. 74.8hp hızında (aynı zamanda daha düşük güçte bir A2 varyantı var), bu motorun Yamaha’nın 182kg MT-07 başarısının arkasındaki gizli gizli, doğrusal tork ürettiği biliniyor.

Yamaha MT-07, kompakt yeni modelin karakteristik ve crossplane motoru, kompakt şasi, düşük ağırlık – çevik taşıma özellikleri ile her tür sürücüye hitap eden az sayıda motosikletten biridir.

Yeni modelin Mart ayından itibaren bayilerde olması bekleniyor ve Light Fluo, Yamaha Blue ve Tech Black renk seçenekleri sunulacak.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol