Lush Dream adında enerji veren yastık aldatmaca mı?

Soru – Cevap BölümüCategory: SorularLush Dream adında enerji veren yastık aldatmaca mı?
GoktanKY asked 3 sene ago

Lushdream ve bazı firmaların, yani sözde firma olduklarını belirten sitelerin sattığı doğruluğundan bir türlü emin olamadığım iyi uyku yastığı ürünüdür. Almaya kalkınca fiyatı 372 tl’ye yükselen ama 46 tl’den fiyatı birden çıkınca şaşırtan bir üründür. Hayır doğru olsa ve ispatı insanların ağzından anlatılsa diyeceğim ki evet işte ürünümü buldum artık sabahları rahat kalkabileceğim.

işte sözü edilen yastık

Fakat google search ile araştırma yapınca söz ettikleri Okita Kato hakkında hiçbir bilgi çıkmayan ünlü olduğu söylenen adamdır kendileri. Ah be Kato ya da Okita kendin hakkında bir yazı koysan şirketin ve yükselişini anlatsan millet hemen alacaktı ama şimdi şüphe uyandıran bir yastık, enerji verdiğini söylediğin bir ürünü satmaya çalışıyorsun. Yeme bizi diyeceğim ama yaşına hürmetle bu yastıktan alırsak sanki güzel bir kazık yiyecekmiş gibi hissediyorum. Sana gelecek reklamlarda başarılar, belki satışlar patlar ama burada olmaz diye düşünüyorum.
Sizce yanılıyor muyum, ürün nedir bilen varsa yazsın!

13 Answers
Best Answer
Baho answered 2 sene ago

Bu yastığı alanlar covid-19 yakalanmaz 🙂 eskiler bu tip hikayelere şehir efsanesi derler. bir yastık 30 tane omur ilik kemiğini yada hangi kemiklerse düzene sokuyorda yatak ne iş yapıyor. dede tam bir fiyasko 70 80 yaşındaymışta 30 yaşında gibi yaşıyormuş yaradılışta böyle bir şey mümkün değil bedeninizi ne kadar sağlıklı kullanırsanız kullanın yıpranacak deriniz dinç görünebilir yaş guruplarınıza göre ama kalbi ne yapacaksınız 🙂 sürekli kan pompalıyor belli bir süresi var 200 yaşında insan dünyada henüz görülmedi hiç bir servet ölümün önüne geçemez. bu reklam aldatmaca amca hikaye yastıkta 50 tl etmez. kazlara üzülüyorum ama 300-400 tl ye mükemmel kaz tüyü yastıklar var bilimsel olarak rahatlatır diye kanıtlanmış hadi eyvallah.Okitaya selam hikayeeeee

motosiklet Staff answered 3 sene ago

Bir kaç gündür firmanın reklamlarını facebook’ta görüyorum, hiçbir yerde okita adına rastlamadım. yabancı garip bir sitede reklam dodbuzz gibi bir ad ile reklam görseli gördüğüm ve bu ne ya dediğim reklam. Okita Kato’nun sadece adı var fotoğrafı bile yok ki bence adam var ama adı o değil. Güzel bir reklam yedirmecesi diye düşündüğüm ürün reklamı.

motosiklet Staff answered 3 sene ago

ayrıca site adının arkasına tr yazmak nedir ustacım ya çok eski bir internet satış taktiği yahu bizde buralardayız, iyi bir türk firmasıyız artık bizde vergimizi muntazam ödüyoruz ve satışımızı yapıyoruz. Yemezler derim sadece. Yerse açıklarlar olur biter. Bana inandırıcı gelmedi.

Cinliadam answered 3 sene ago

Bariz reklam taktiği Okita Kato adında ünlü bir Japon işadamı yok. Reklamdaki adam Wang Deshun, 80’lik bir Çinli dede, adam reklam yıldızı, farklı reklamlarda farklı tiplere girerek para kazanıyor.

niloş answered 2 sene ago

ayrıca 49 tl yazıyor.siapriş ver deyince 372 tl çıkıyor. 49 tl diye ödeme yapsan ve 372 tl i fark etmesen hoppp almış olursun.Al sana kazık.49 tl yazıp 372 ödetmek nasıl bir aldatmacıdır.İnsanın yastığa güveni kalmıyor tabi ki

Eosmanbildiginadam answered 2 sene ago

Özellikle facebook üstünden bankaları taklit ederek, araba ürünleri satıyorum yok yedek parça satıyorum gibi sayfalara inanarak alışveriş eden ülkemin güzel insanları, şunlara inanmayın paranız boşa gitmesin, gidin çevreden alın paranız esnafa gitsin, siz kazanın onlar kazansın. umarım anlatabilmişimdir.

KKarey answered 2 sene ago

Bİlindik mağazalardan alın kardeşim, kanmayın garip garip sitelere sonra salatalık geliyor, paranızı geri alamıyorsunuz, şikayet edincede bir mok olmuyor adam yurtdışından çalışıyor

Levovelon answered 2 sene ago

Yok yastık tamamen enerjini artıracakmış, yok mükemmelmiş, japon ninjalar kullanıyormuş, tamamen çakma reklam ve aldatmaca ürün, almak isteyene mani olmam ama ben hayatta bu sallama yeni tip reklam taktiklerine aldanmıyorum. Sağ gösterip sol vurmak gibi. Adam ortada yok Okita varmış, yaşlanmışta, kendi için başladığı şeyden herkesi yararlandırmak istemiş, savaşçılar öyle yapıyorumuş ve hiç yorulmuyorlarmış, tam dede korkut masalları gibi, hasssssssssssss meyvesyu çüş aq, uydurduğunuz masala bak. He kanacak salak çoktur, 3 tane 5 tane alırlar hatta tüm sülaleye hatta bunu alıp arkadaşlarına 2 katınada satarlar.