12 C
İstanbul
Cumartesi, Nisan 20, 2024

Biga Yaza Merhaba Kampı

Biga, Çanakkale Çanakkale Biga Kozçeşme Göleti, Çanakkale, Çanakkale, Türkiye

Biga Yaza Merhaba Kampı, Bigmok Biga Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik her yaz başlangıcında yapılmaktadır. Biga Yaza Merhaba Kampı BİGMOK, Kozçeşme Göleti’nde kamplı mangal etkinliğiyle yaz ayında yapılıyor. Geçen sene Türkiye’nin farklı bölgelerinden 2000 motorcu ve 30 karavanın katıldığı festivalde piknik ve tanışmanın yanında çeşitli eğlence ve yarışlarla güne renk katıldı.

Velimeşe Yaza Merhaba Kampı

Velimeşe Tekirdağ Tekidağ, tekirdağ, Türkiye

Velimeşe Yaza Merhaba Kampı programı henüz yayınlanmadı, program genellikle mayıs ayı başında baharın bitip yaz ayının başlangıcında yayınlanıyor. Program ile alakalı bilgi gelirse ekleniyor.  

Enduro Kampı 2024

Yeşildağ Konya Yeşildağ Konya, Konya, Konya, Türkiye

Enduro Kampı 2024 - Her yıl geleneksel olarak aynı lokasyonda düzenlediğimiz enduro kampını bu yıl yine Mayıs Ayı'nın son hafta sonu, yine aynı yerde düzenliyoruz. Alanda içme suyu mevcut, elektrik yok. Ateş için odunda sorun yok.. Enduro Kampı 2024 Muhteşem bir doğa eşliğinde sıcacık muhabbetler ve sponsor hediyeleri yine bizleri bekliyor olacak. Alana ulaşım en […]

Free Riders Çanakkale Motofest

Çanakkale Çanakkale, Türkiye

Free Riders Çanakkale Motosiklet Kulübünün Çanakkale'de düzenlediği Free Riders Çanakkale Motofest program bilgisi- mayıs ayı ortasında yayınlanacaktır.

3. Erdek Motofest

Erdek Balıkesir, Erdek, Balıkesir, Türkiye

Erdek motosiklet tutkunlarını bekliyor. Bu sene 3. 'sü düzenlenecek Erdek Motofest'in bilgileri henüz yayınlanmadı. Önceki yıllarda olduğu gibi Erdek Yarım Adası, Çuğra Mevkii Kumsal Restaurant ve Çadır Kamping alanında düzenlenecek motofest etkinliğinde neler olduğu önümüzdeki aylarda ortaya çıkacaktır. 3. Erdek Motofest Önceki 1. Erdek motofest programında neler olmuştu, neler yapılıyor görebilirsiniz.  https://www.youtube.com/watch?v=g3dXg9Yj1dk Video: 2 Teker […]

MyEnduro Erbaa Motofest

Tokat Erbaa Tokat Erbaa, Tokat, Tokat, Türkiye

MyEnduro Erbaa Motofest - My Enduro Motosiklet Kulübü tarafından Park Vadi Millet Bahçesi 2’nci etapta düzenlenen festivaller herhangi bir değişiklik olmazsa yine aynı bölgede düzenlenecektir. Motosiklet festivali kapsamında düzenlenen yarışmalar, etkinlikler ve konserler ile devam edecektir.

Çanakkale Motofest

Bayramiç Bayramiç, Çanakkale, Türkiye

Çanakkale Motofest - tam festival programı henüz gelmedi. Genellikle festival içinde müzik, yarışmalar ve eğlence eksik olmuyor.

3. Elazığ Ağın Motofest

Elazığ Ağın Ağın, Elazığ, Elazığ, Türkiye

3. Elazığ Ağın Motofest - Konserler, eğlenceli aktiviteler, dünyaca ünlü motosiklet markalarının çeşitli tanıtım aktiviteleri, motosikletle alakalı temel eğitim ve düzenli sürüş etkinlikleri ve birçok aktivite 05-07 Temmuz 2024 tarihlerinde siz değerli motosiklet severleri bekliyor. 3. Elazığ Ağın Motofest Mobis Motosiklet ve Bisiklet Derneğinin düzenlediği etkinlik Elazığ / Ağın'da yapılmaktadır. AĞIN'A NASIL GİDİLİR? Karayolu: İlçede karayolu […]

Tonya Motofest

Tonya Tonya, Trabzon, Trabzon, Türkiye

Tonya Motofest - Rotasızlar61 Tonya Motosiklet Kulübü tarafından düzenlenmektedir. Tonya/Trabzon bölgesinde gerçekleşecek olan festivalde motosiklet sürücüleri dahil herkes katılabilmektedir.  

Hatay Motofest 2024

Hatay Arsuz Karaağaç Hatay, Arsuz, Türkiye

Hatay Motofest 2024 - Körfez Motosiklet Derneği tarafından düzenlenmektedir. Kamp, çadır, eğlencelerle dolu bir şenlikte yer almak isteyen herkese açık olan festival Karaağaç Plajında düzenleniyor.

3. Tokat Motosiklet Festivali

Tokat Tokat, Tokat, Türkiye

3. Tokat Motosiklet Festivali Tokat Motosiklet Kulübü tarafından düzenleniyor. Etkinlik programı yakında açıklanacaktır. Genellikle Gümenek Kamp Alanı tarafında yapılmaktadır.

5. Ankara Motofest

Ankara Altındağ Karaköy Mesire Alanı Pursaklar, Ankara, Ankara, Türkiye

5. Ankara Motofest Anmokask Ankara Motosiklet ve Kampcılık Derneği tarafından düzenleniyor. Program Ankara Motosiklet ve Kampçılık Spor Kulübü Derneği'nin düzenlemiş olduğu Ankara 5. Motofest 25-26-27-28 Temmuz 2024 tarihinde Ankara'da yapılacaktır. 4 gün boyunca konserler gösteriler yarışmalar ve oyunlara ev sahipliği yapmaktadır. Bunların yanısıra sizleri ve birçok ücretsizaktivite bekliyor olacak Tüm Festival boyunca Kamp veya karavan […]