Suzuki Access 125 CBS

0
187

Suzuki, Access 125’in CBS (Kombine Frenleme Sistemi) çeşidini piyasaya sürdü. 3980 tl’lik (ex-showroom Delhi) fiyatına göre, yeni varyant Rs 630’u ön diskli frenle donatılmış varyanttan (CBS’siz) den daha pahalıdır. CBS, sadece sol kol (arka fren) çekildiğinde, ön freni de etkinleştirir. Bu, sürüşe yeni başlayanlar için kullanışlı bir özelliktir ve panik frenleme sırasında kullanışlıdır.

Access Special Edition-Metalik Sonik Gümüş için yeni bir renk piyasaya sundu. Özel siyah renkli alaşım jantlar ile birlikte gelir. Yuvarlak şekilli krom aynalar ve bej renkli deri koltuklar değişmeden kalmış. Standart Special Edition logosu amblemi var. Special Edition şimdi standart olarak CBS ile geliyor.

Basın bülteni:

Yeni Delhi, 11 Haziran 2018: Suzuki Motor Corporation, Japonya, iki tekerlekli bir üretici, Suzuki Motor Corporation, bir yan kuruluşu olan Suzuki Motosiklet Hindistan Özel Limited Şirketi, bugün Yeni Fren Sistemi (CBS) ile yeni Access 125’i tanıttı. CBS ekleme ile birlikte, Access 125 Special Edition da yeni bir renk seçeneği eklendi – Bej Renkli Deri koltuklu Metalik Sonik Gümüş

Access 125, sadece kendi segmentinde değil, aynı zamanda sektörde de öncü olan en iyi performans gösteren scooterlardan biri olduğu söyleniyor. Güç, ekonomi ve fiyat çekiciliğinin bir karışımını sunuyor.

Access 125, güç ve performanstan ödün vermeden etkileyici yakıt verimliliğine sahip son teknoloji SEP teknolojisi ile desteklenmektedir. Yeni Access 125’deki CBS, her iki frenin de sol fren kolundan çalışmasını sağlar ve ön ve arka fren kuvvetleri arasında iyi bir denge sağlamaya yardımcı olur. Kombine fren belirli koşullar altında fren mesafesini azaltır.

Suzuki Access 125 CBS, rahat ve uzun bir koltuk, genişletilmiş sele, geniş koltuk altı depolama alanı, rahat bir ön cep, isteğe bağlı DC yuvası ve çift kullanışlı kullanışlı bir kanca sunarak rahat bir sürüş sağlar. Ek olarak, ilave koruma için çelik ön çamurluk ve bacak siperi sunar ve mükemmel düz hat kararlılığı ve viraj performansı ile sonuçlanan yüksek şasi düzeni ile birlikte gelir.

Yeni Metallic Sonic Silver Special Edition ayrıca sportif bir görüntü için özel siyah renkli alaşım jantlar ve kepçeli raylar ve scooter’a ayırt edici bir görünüm veren özel yuvarlak şekilli krom aynalar ile birlikte geliyor. Special Edition logosu amblemi Access 125’e daha çok kimlik kazandırıyor.

Metalik Sonic Silver’ın yanı sıra, Access 125 Special Edition mevcut renklerde mevcut olacak – Metalik Mat Siyah ve İnci Mirage White. Access 125 CBS mevcut altı premium renkte mevcut olacak – Pearl Suzuki Deep Blue, Candy Sonoma Kırmızı, Glass Sparkle Siyah, Metalik Fibroin Gri, Metalik Sonic Silver ve Pearl Mirage White.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here