RKS SIESTA 50CC

RKS SIESTA 50CC

RKS SIESTA 50CC

Siesta 50cc sürüş sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm verileri size sunan bir LCD gösterge paneline sahiptir. Genel olarak dayanıklı modellerden dediğimiz bir yapısı var ve en azından siesta 50cc için kullanıcıları henüz arıza bildirimi yapmamış. Klasik çizgileri güzel görünüyor, bir vespa modeli havası veriyor. Yakıt kapasitesi 6,2 litre olarak verilmiş. Şu anda benzin deposu 130 tl‘ye dolacaktır. Fiyatı 28.300 TL olarak rks türkiye sitesinde belirtilmiş. Hava soğutmalı olduğu için çok uzun süreli kullanımda biraz dinlerdirmek gerekebilir. İki kişi kaç derecelik bir yokuşa dayanabilir bir bilgi yok. Motor 8.4 beygir, ön ve arka diske sahip. Bir çok diğer modelde arka kampana fren sistemine sahiptir bunda daha özenli bir çalışma ve kullanıcıyı sevindirecek artı özelliklerden biri olabilir.

RKS SIESTA 50CC

 

RKS Siesta 50cc için şikayet sitelerinde gezdiğimizde gördüğümüz genel bilgiler aşağıdaki gibi oldu. Ama yeni bir model olduğu için henüz bir şikayete rastlamadık.

Servis ilgisizliği, bakım sonrası fazla fiyat maliyeti, garantideki ürüne para istenmesi gibi genel fakat siesta 50cc ile ilgili direkt bir şikayet yok. Sniper, bitter gibi motosiklet modellerini tercih ederseniz, şikayet sitelerine girip detaylı bilgilerine, eksilerine bakabilirsiniz.

Siesta 50cc motosiklet teknik bilgiler

SİLİNDİR HACMİ : 50 CC
SOĞUTMA SİSTEMİ : HAVA SOĞUTMALI
MAKSİMUM GÜÇ : 8.43 HP @ 7500 RPM
DİNGİL MESAFESİ : 1335 MM.
GENİŞLİK : 705 MM.
YÜKSEKLİK : 1135 MM
UZUNLUK : 1900 MM.
YAKIT TANKI KAPASİTESİ : 6,2 LT
ÖN LASTİK : 110/70-12
ARKA LASTİK : 120/70-12
YAKIT TİPİ : BENZİN
MOTOR TİPİ : 4 ZAMANLI, TEK SİLİNDİR
ARKA FREN : DİSK
ÖN FREN : DİSK
YIL : 2022

 

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Arka fren kampana!

Başka Yazı Yok

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol