Giriş Yap
KTM’nin Yakında Yeni 390 Adventure Modellerini Piyasaya Sürmesi Bekleniyor

KTM'nin Yakında Yeni 390 Adventure Modellerini Piyasaya Sürmesi Bekleniyor

KTM’nin Yakında Yeni 390 Adventure Modellerini Piyasaya Sürmesi Bekleniyor

10,5 yılın büyük bir bölümünde KTM, Hintli otomotiv devi Bajaj Auto ile bir ortaklık içinde oldu.

İki şirketin işbirliği, nihayetinde Hintli holdingin KTM AG’de yüzde 48 hisseye sahip olmasıyla sonuçlandı. Bunun gerçek dünyadaki sonucu, Bajaj’ın KTM’nin daha küçük hacimli makinelerinin, daha spesifik olarak 125 cc ile 390 cc arasında değişen motorlara sahip motosikletlerinin üretimini yapmasıdır. 

KTM Yeni 390 Adventure KTM Yeni 390 Adventure 2023

Bununla birlikte, KTM’nin küçük deplasmanlı ürün gamını çevreleyen gelişmeler söz konusu olduğunda, Hint medya kuruluşlarının ilk haberi yayınlayanlar olması hiç de şaşırtıcı değil. Gerçekten de, son zamanlarda KTM’nin 390 serisinden çıkan en ateşli model 390 Adventure bu olmalı. Bu motosikletin piyasaya sürülmesiyle, KTM pek çok kişiye aradıklarını vermiş gibi görünüyor: hafif, yeterince güçlü, arazi koşullarına uygun, uygun fiyatlı bir macera motosikleti. Bununla birlikte, KTM kısa bir süre önce 390 Adventure’ı telli jantlara sahip olacak şekilde güncelledi. 

KTM'nin Yakında Yeni 390 Adventure Modellerini Piyasaya Sürmesi Bekleniyor

Halihazırda etkileyici olan standart modelin yanı sıra KTM, ayarlanabilir süspansiyonla donatılmış çok daha premium bir versiyonu piyasaya sürmeye hazır görünüyor.

Yelpazenin diğer ucunda,  BikeWale’in makalesi, KTM’nin 390 Adventure’ın başka bir çeşidi üzerinde çalıştığını, ancak bu sefer erişilebilirliği göz önünde bulundurarak çalıştığını öne sürüyor. Aslında, 390 Adventure’ın Asya pazarında satılmasıyla, biz Asyalılar boy konusunda tam olarak yetenekli olmadığımız için KTM’nin alçaltılmış bir versiyon sunması iyi bir hamle. 33,7 inç standartta, 390 Adventure’ın koltuk yüksekliği çoğu Asya iç dikişinden çok daha uzun – referans olarak benimki 31 inç. 

Tüm bunlar olurken, 390 Adventure için öngörülen güncellemelerin Mayıs 2023‘te piyasaya çıkması bekleniyor ve tabii ki onları ilk alan Hindistan olacak. Motosikletin gelişmiş elektronik sürücü yardımcıları, denenmiş ve test edilmiş motoru ve hafif şasisiyle eşleştirildiğinde, yükseltilmiş 390 Adventure’ın macera motosikleti segmentinde yeni bir standart belirleyebileceğini söylemeye gerek yok. 

2 yorum

KTM 250 ile uzun süre dost olduk asla değiştirmem diyordum, tabi ktm 390’ı görene kadar, ne zaman yeni modeli gelir bize. bilgi varsa paylaşır mısın admin

Cevapla

Best of the best motorcycle for naked riders KTM 250, 690 series

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok