Kawasaki Z650RS Yeni Renklerini Sundu

Kawasaki Z650RS Yeni Renklerini Sundu

Kawasaki Z650RS Yeni Renklerini Sundu

Kawasaki Motors Japan, Z650RS neo-retro spor modelini 2023 için yeni bir renkle güncelliyor. Şu anda markanın Candy Emerald Green Colorway’i ürün gamında var, ancak 2023 model yılı için yeni bir Metalik Moondust Grey x Ebony geliyor.

Henüz bilmiyorsanız, Kawasaki Z650RS , Japon markasının tarihi modellerinden bir sürü stil ipucu alan neo-retro orta ağırlıkta çıplak bir motosiklete sahip olması. Z650RS, Eylül 2021’de “Retrovolution” kampanyası kapsamında Kawi’nin neo-retro çıplak serisinde Z900RS’ye katıldı.

Kawasaki Z650RS Yeni Renklerini Sundu

Marka o zamandan beri orta ağırlıktaki retro çıplak motosikletini Hindistan’daki gibi küresel lansmanlarla zorluyor ve satış sonrası markalar bile SW-Motech ve hatta Yoshimura gibi model için retro esintili bir egzoz sistemine sahip aksesuarları zorluyor. Kawasaki Motors Japan, 2023 yılı modeli için neo-retro çıplak motosiklet için yeni bir renk yelpazesi sunuyor. Motosiklet için lansman renk grubu olarak hizmet veren standart Şeker Zümrüt Yeşili’ne ek olarak, markanın Z650 gibi modern modellerine benzer bir görünümü paylaşan Metalik Ay Tozu Gri x Ebony adlı yeni ve daha modern görünümlü bir renk grubu geliyor.

Kawasaki Z650RS Yeni Renklerini Sundu

Sıvı soğutmalı, dört zamanlı, paralel ikiz, DOHC, dört valfli, 649cc motorla donatılmış Z650RS, 67 beygirlik iyi bir motora sahip ve yaklaşık 414 pound geliyor, bu da onu nispeten hafif ve düşük çıplak bir motosiklet. Motoru 6 vitesli bir şanzımanla eşleştirilmiş ve Z650 ile aynı platformu paylaşıyor.
Yeni renk grubu 1 Kasım 2022’den itibaren Japonya’da satışa sunulacak, ancak yıl sona ererken veya yeni bir yıl başlarken yeni renk yolunun Kawaski bayilerinde ortaya çıkması çok uzun sürmeyecek. Şu an için, bu modelin Japon fiyatı 1.034.000 JPY veya yaklaşık 7.000 USD eşdeğeri olarak sabitlenmiştir.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap