2023 Husqvarna Vitpilen Yolda Yakalandı

facebook motosiklet grubu

Husqvarna Vitpilen 1301’in prototipleri 2016’ya kadar uzanıyor. Ne yazık ki, hiper-neo-retro hipernak model hala piyasaya çıkmadı. Ek olarak, büyük çaplı Vitpilen’in temel aldığı model, KTM’nin 1290 Super Duke R’si, kompozit bir alt çerçeve benimseyerek, elden geçirilmiş LC8 V-twin ve güncellenmiş elektronik paketi benimseyerek son altı yılda ilerledi.

En yeni nesil Super Duke’un yerleşmesi ile, Vitpilen 1301 projesini yeniden canlandırmanın tam zamanı ve Avrupa’daki Husky testlerinin son casus fotoğrafları projenin ilerleyişini gösteriyor. 2016 yılında, Vitpilen 1301 prototipi, Husqvarna’nın neo-café tasarım dilinin göstergesi olan bir gövdeye sahipti. Kısa kuyruk bölümü, klasik ama çağdaş tank şekli ve göbek tavası, Vitpilen 701’in yerleşik stiliyle uyumlu görünüyor.

Çekilen fotoğraflar rideapart sitesinde Dustin Wheelen tarafından paylaşıldı

2023 Husqvarna Vitpilen 1301 Prototip - Yan, Sol

Vitpilen 1301 casus fotoğrafları, potansiyel yeni model hakkında çok şey ortaya çıkarırken, ana şirket Pierer Mobility Group, sıklıkla Avusturya ve İsveç markalarını kozmetikte farklılaştırıyor. Elbette, KTM Duke ve Husqvarna Vitpilen serileri bu uygulamanın mükemmel örnekleridir, ancak yeni Husqvarna Norden 901, KTM 890 Adventure’ın erişemeyeceği macera pazarından bir parça da yakalar.

Yorum Ekle

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol