Zontes R310, BMW G 310 R’ı zorluyor

Zontes R310, BMW G310R‘ı zorluyor dedik. Ama bir dakika lütfen detaylarını görmeden karar vermeyelim. Bu konuda biraz önyargılı olabiliriz. Nasıl ya dedik. Koca BMW G310R adında bir motosiklet üretirde onu zorlayacak bir Çin’li olur mu. Evet oluyormuş.

Buyurun detaylara inelim.

Zontes R310’un teknik özelliklerini sıralayalım. Tek silindir, sıvı soğutmalı, 312cc, 34.8 beygir, 30nm, 149kg, 15 litre benzin tankına sahip ve 100km’de 3.2 ile 4.2 litre kadar yakıt harcaması ön görülmüş. Yollarda test etmek lazım, bunlar fabrika verileridir.

Tork olarak BMW G 310 R’dan daha 2nm daha fazla bir tork üretimine sahip. Ama dedik ya bir dakika bu konuda aceleci olmayalım. Alt seviyerlerde bu tork değerlerini koruyabiliyor mu?

Çok çekici ve kawasaki h2’ye benzeyen yapı, boya rengine sahipler. Boya özel, göstergeler dijital, spor manetler ile bütünleşmiş, sele oturuşunuza mükemmel uyumlu, sağ – sol gidon tuşları çok kaliteli, çerçeve somun ve vidasız olarak özel kaynaklanmış. Ayarlanabilir aynalar, çanta için özel deliklere sahip. taşlanmış jantlar, CST lastikler (alındığında değiştirin), ABS, Duruş ve bakış açısını koruyacak oturuş biçimine kadar hoş yapılmış. Bizce bu konuda yapılmış en güzel Çin’li denilebilir.

Zaten motora yakından bakarsanız, işçiliğini görüyorsunuz ve detaylara indikçe kalitesini hissediyorsunuz. Ama ah şu fiyat hala bu konuda bir bilgi yok.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol