satılık motosikletler

Zebra elektrikli motosiklet, 193km menzil sunuyor

Zebra elektrikli motosiklet, 193km menzil sunuyor.

Elektrikli scooter ve mopedler, bir motosiklete göre daha fazla bir oturma pozisyonu sunar ve montajı daha kolaydır. Ayrıca daha fazla kullanım alanı sunar. Aslında bir çift bisiklet pedalına sahip ve bu pedal mantığı gerçekten işe yarıyor.

Zebra’nın sürüş mesafesi, 750W motorla 32 km / sa azami hıza sahip olması ve işlevsel pedallara sahip olması güçlü özelliklerindendir.

Bir motosikletten farklı olarak, Zebra’nın büyük ve rahat bir koltuğu, arka bagaj kutusu, ayaklarınız için bolca alana sahip (veya bagaja sığmayan garip şekilli kargoları itmek için) basamaklı bir scooter tasarımı vardır. Dönüş sinyalleri, hidrolik disk frenler, aynalar vb. ile otomotiv tarzı LED aydınlatma Tüm modellerde bir direksiyon kolonu kilidi vardır. Daha iyi modellerde yerleşik GPS izleme vardır – normalde yalnızca özel modellerde bulunan özellikler motorlu taşıt seviyesinde elektrikli scooterlarda mevcut durumdadır. Zebra, kesinlikle e-bisikletler ve e-scooterlar arasındaki sınırı zorluyor gibi görünüyor.

Formatı sayesinde daha fazla pil taşıma kapasitesine de sahiptir. Koltuğun altına, seçilen modele bağlı olarak bir veya iki adet 48V 26Ah çıkarılabilir pil takabilirsiniz. Pil başına bu 1.248 Wh kapasite, tipik bir elektrikli motosiklet pilinde bulacağınızdan çok daha fazla.

Giriş seviyesi ve tek koltuklu Zebra Z1, 35 mil (56 km) menzile sahip ve 1.795 $ ‘dan satışta .

Bir sonraki adım, 2.005 $ ‘lık bir satış fiyatı ile 60 mil (97 km) daha geniş bir menzile sahip iki koltuklu Zebra ZX1’e sahip olacak.

En yüksek özellikli model Zebra ZX2’dir. 2.795 $ ‘lık satış fiyatı için 120 mil (193 km) menzil sunmak için iki pil kullanıyor.

Zebra motorun instagram sayfasına linkten ulaşabilirsiniz.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir