Yolculuklarda keyif veren 6 arkadaş tipi

motorcu arkadaş

Her arkadaş bir olmuyor tabi, biz de arkadaş seçiyoruz herkes gibi herkesin güldüren, eğlendiren, sporcu, öğreten, keyif veren arkadaşları vardır, bu yazı o arkadaşları bulduğunuzda bırakmamanız için.

Yolculuklarda keyif veren 6 arkadaş tipi

1. Eğlenceli Arkadaş
Yaşadınız ! Sizi eğlendirir espiriler yapar o yolculuk bitmesin istersiniz. Herşeye yorum yapar keyif almanızı sağlar eğlenmeyi ve gezmeyi zaten çok seven bu tip size 10 numara yol arkadaşlığı yapacaktır. Yanınızdan ayırmayın… Bir de kask kameranız varsa yotube’a koyun viral olsun.

eğlencelik arkadaş
eğlencelik arkadaş

 

2. Araştırmacı Arkadaş
Her konuda az/çok bilgi sahibi insanlardır. Gittiğiniz veya gideceğiniz yerlerde yönlendirebilir. Ya da hakkında bilgi verirler. Öğretici ve zevkli bir gezi için ideal arkadaş tipidir. Temkinli ve bilgili takıldığınız da sorun mesela tuvalet nerde ahmet ya :)? Bakmış bulmuştur o yerini çoktan sıkıntı yok 🙂 Sonra yola devam

araştırmacı arkadaş
araştırmacı arkadaş

 

3. Uykucu Arkadaş
Başımda var bir tane ama çok zevkli inanın. Sürekli uyuyan bu tip uyanınca az aksi olur ama zamanla düzene girer. Gittiğiniz yerde şurda bir uyuyalım ben şurda az kestireyim gibi lafları çokça duyarsınız ve bunun sıra uyuduğunu kabul etmeyip sizin daha çok uykucu olduğunuzu söylerler değişik, eğlenceli az da sinirli yolculuk olabilir ama zevklidir. Motorda dalmamak için sağa sola bakmayı unutmayın.

uykucu arkadaş
uykucu arkadaş

 

4. Pozitif Arkadaş
En sevdiğim tiplerden biri. Her türlü zorluğa yol şartlarına hatta hayata karşı hep pozitiftir canım benim ya.. Sizi hep teselli eder olası kötü durumlar da kinetik pozitif enerji verir size bazen gerçekten sinir bozucu olabilir ama inanın bu insanları bulduğunuzda bırakmayın.

pozitif arkadaş
pozitif arkadaş

5. Derdi Yemek olan Arkadaş

Evet çok severiz kendisini işi gücü yemek.
– Ortak nereye geldik ?
– Amasya
– Hadi ya neyi meşhur hadi hemen yiyelimmmm..

Güzeldir güzel o restoran senin bu ocakbaşı benim o yeşillik senin bu kırsal mangal alanları benim uğraşır durursunuz. Sürekli aç olduğundan ve açlıktan öleceginden bahsedip sizi tehdit eder, psikolojik baskı yapar ve istediğini elde edene kadar durmaz.

yemek yiyen arkadaş
yemek yiyen arkadaş

6. Sporcu Arkadaş
Bir lazar angelov kadar olmasa da spora düşkünle de yol makbuldür. Sizi yerinizde oturtmaz çık ya bi hava alalım egzersiz yapalım derken çoktan koşmaya başlamıştır bile… Motorla gezide durmak bilmez.
Sizin için iyi olan yanı zaten sürekli yolculuk halinde kaskatı oturarak sıkılan canınızı istemeseniz de hareketledirip size faydalı duruma getirebilir. Yağlı şeylerden uzak tutup ota ve bolca suya maruz kalabilirsiniz.

sporcu arakdaş
sporcu arakdaş

 

Subscribe
Bildir
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Benzin artmasa artık diyenler

Başka Yazı Yok

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Giriş Yap