Giriş Yap




Yeni Honda Forza 750 Renkleri 2024’te Geliyor

Yeni Honda Forza 750 Renkleri 2024'te Geliyor

Yeni Honda Forza 750 Renkleri 2024’te Geliyor.

Honda Forza 750‘nin 2024 model yılı için, touring scooter kendisine ait olacak birkaç yeni renge kavuşacak. Nihai fiyat hakkında henüz bir açıklama yok, ancak 2024, bu model için oldukça renkli bir yıl olacak. 

Forza 750, 2022’de küçük bir güncelleme yaptı , ancak Honda , kararlılıktaki en büyük Forza için Forza’da bir başka küçük değişiklik daha yapıyor . 

Büyük touring scooter, Matte Jeans Blue Metallic, Candy Chromosphere Red ve Honda’nın ürün yelpazesinin bir parçası olarak Iridium Gray Metallic’e katılan altın jantlara sahip “özel sürüm” Matte Black Metallic ile birlikte gelecek. 

2024-honda-forza2024-honda-forza2024-honda-forza

Scooter’a hiçbir mekanik rötuş yapılmadı. 

Hâlâ çift kavramalı şanzımanla (DCT) eşleşen 745cc paralel ikiz motorla çalışıyor. Forza 58,6 ata kadar güç üretir ve yaklaşık 50 fit-pound tork (69 Newton metre) üretir. Bunun dışında Honda Seçilebilir Tork Kontrolü (HSTC) veya kısaca çekiş kontrolü modelle birlikte standart olarak geliyor. Bunun dışında scooter, benzerleri 2024 için “yeni renk” duyurusu da alan Honda X-ADV 750 ile aynı iç özelliklere sahip . 

İridyum Gri Metalik, büyük ölçüde değişmeden kaldı, ancak önceki model yılında daha önce siyah renkli olan parçalar için renk şeması grafit gölge şeklinde hafif bir güncelleme eklenecek. 

Forza’nın bu 2024 sürümü için aynı kasaya bakacağız ve daha maceracı kardeşi ile yan yana duracak. Boru şeklindeki çelik çerçeve, arkadaki Honda Pro-Link sistemi ile ters bir çatal ve arka mono-şok ile sönümlenir. Bunun dışında model, Forza’nın önceki model yıllarında bulunan aynı frenleri, teknolojiyi ve diğer özellikleri ile devam edecek. 

Honda tarafından henüz resmi bir fiyat paylaşılmadı. Bununla birlikte, yeni yıl modellerinin güncellenmiş 2024 X-ADV ile yaklaşık aynı zamanda, sonbahar civarında veya 2024 yılının üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.  Honda sitesinde Honda Forza 750 şimdilik 519.400 tl olarak görünüyor. Yeni model gelecek seneye 650.000 tl’yi bulacaktır diye düşünüyorum. Sadece tahmin net birşey yok.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok