satılık motosikletler

Yeni Honda Dio Türkiye fiyatı

Yeni Honda Dio Türkiye fiyatı

Yeni Dio modeli, tarzındaki modellere rakip olabilir. Peki, Honda’nın Türkiye’de satışa sunacağı Yeni Honda Dio modelin fiyatı nedir?  Kullanıcıların günlük ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanan model, güvenli ve kolay kullanımın yanı sıra yakıt ekonomisi ile dikkat çek Yeni model 20 bin 100 TL‘lik fiyatıyla Türkiye yollarına çıktı.

Scooter Dünyasına Yeni Bir Honda

Tüm şehri keşfetmeni sağlayacak yüksek yakıt tasarrufu, yıllara meydan okuyan dayanıklı tasarımı ve her koşulda güvenliğini sağlayan dengeli sürüşüyle scooter dünyasına yeni bir Honda ruhu getiren Yeni Dio, şimdi Honda Motosiklet Showroom’larında satışa çıkmış. Şimdi fiyat kıyaslaması yapalım, bakalım Dio’yu bu kadar fiyat etiketi koymak gereklimiydi? Yoksa 109 cc, 6,4 kw güç sunan bu motor yerine forza 250cc’ye 49,900 tl verilir mi? Seçim sizin!

Model hakkında detaylı bilgi almak için Honda kendi sayfasına yönlendiriyor, yeterli bilgi var mı? Eh sayılır.

Benzersiz Denge için Büyük Jantlar

Hem önde hem de arkada kullanılan 14” boyutundaki jantlar ile Honda Dio, dengeli bir sürüş deneyimini garanti eder.

Yeni Honda Dio, 22 kilogram ağırlığındaki 109 cc hacimli, çift supaplı ve çoklu hava soğutmalı yakıt enjeksiyonlu SOHC Smart Power (eSP) motoru ile hafif ve aynı zamanda dayanıklı yapısıyla verimli bir performans sunuyor. 47 mm çap ve 63,1 mm strok ile 10:1 sıkıştırma değerine sahip motor, 7.500 d/d’de 6,4 kW güç ve 5.570 d/d’de 9,0 Nm tork üretimi ile yüksek verimlilik sunuyor.

Hafif Gövde

Yalnızca 96 kg ağırlığa sahip olması sayesinde Honda Dio’ya kolayca hükmedebilirsiniz. Bu özelliğiyle ilk kez motosiklet kullanacak olanlar için idealdir.

Şehir içi sürüş kolaylığı sağlayan yeni Dio, yüksek verimli motoru ve selenin altında bulunan 4,9 litrelik yakıt deposuyla 260 kilometrenin üzerinde menzile ulaşabiliyor. Çift dişli kayış sayesinde yakıt verimliliği sağlayan model; elektronik kontrollü, fırçasız ACG marş motoru aynı zamanda alternatör görevi üstlenerek gürültüyü de en aza indiriyor. Dik mimari tasarıma sahip yeni Dio modeli, kullanışlı düz zemini ve 17,7 litre hacimli sele altı saklama alanı ile kullanıcılarına günlük kullanım rahatlığı sunuyor.

Ergonomik ve Konforlu Oturma Pozisyonu

Uzun süre oturabileceğiniz şekilde dizayn edilen sele ve ayağınızı koyabilmeniz için sağlanan geniş alan ile Honda Dio, hem konforlu hem de ergonomik oturma pozisyonu ve sürüş imkanı sunar.

Yüksek Verimli Motoru ile Düşük Yakıt Tüketimi

Düşük ağırlığı, CVT şanzıman teknolojisi ve verimli motoru ile Honda Dio, şaşırtıcı seviyede düşük bir yakıt tüketimine sahiptir.

Honda Kalitesi ve Dayanıklılığı

Honda mühendisliği ile imal edilen Honda Dio, yıllarca kullanabileceğiniz kadar dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir