Yaşamdaki Karelerinize İlginç Anılarınızla İmza Atın!

by motosiklet
5 sene ago
48 Views

Hayatınızda geçirdiğiniz veyahut geçireceğiniz pek çok şey geniş, yaşamsal bir sahayı kaplıyor. Bu sahanın yaşamsal yanını tutkusal bir yanınızla taçlandırmak sizin elinizde. O kadar zengin bir kaidenin üzerinde oturuyoruz ki, bu kaidenin motosiklet yaşamına ve tutkusunun anlatım biçimine sunduğu olanaklar saymakla bitmez.

Biz niçin sadece Avrupa motosiklet pazarının bize dunduğu üç-beş model ile yetinelim? Dünyada motosiklet anlayışına hakim çok büyük bir kaynak var, akıyor. Bu kaynaktan farklı, çok zengin, çok sahici ve çok daha önemlisi, bize ait, otantik yaşam sahaları ortaya çıkarma ihtimalimiz var. İşte bu bahsi geçen ihtimaller çerçevesinde hayatımızdaki kimi anların karelerini taçlandırabiliriz.

Bunun yolu da elbette kişinin öncelikli olarak tutkunu olduğu şeyi bulması ve onun akabinde bu tutkuya sarılmaktan geçer. Motosiklet işte böyle bir şeydir. O bir tutku, emel, elle tutulur bir şeydir. Soyut bir düşünce değil, somutun ayna kendisini yansıttığı bir surettir. Dolayısıyla ona alışmak için aradan bir zaman diliminin geçmesine hiç gerek yoktur. Nitekim motosiklet yeri geldiğinde tutkularınızı öyle bir tavana çıkarır ki işte o noktada ona zaten alışmışsınız demektir.

Etiketler: , ,

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir