Giriş Yap
YAMAHA XMAX 2023: Düşük tüketim ve konforu bir araya getiren scooter

YAMAHA XMAX 2023: Düşük tüketim ve konforu bir araya getiren scooter

YAMAHA XMAX 2023: Düşük tüketim ve konforu bir araya getiren scooter

2023 Yamaha XMAX, iki tekerlekte konfor hakkında anladığımız her şeyi sarsmak için nihayet ülkemize geliyor. Bu yüzden bu yazıda sizlere trend olacak bir araç olan bu makinenin tüm detaylarını anlatacağız.

Öncelikle anlaşılması biraz zor olan bazı teknik verileri anlamak için sonuna kadar okumalısınız. İkincisi, bazı terimlerin açıklaması metinde biraz daha ileridedir. Bununla birlikte, Yamaha XMAX 2023’ün metnine geçelim .

Ancak, bu makaledeki tüm bilgilerin şirket tarafından zaten doğrulanmadığını unutmamalıyız. Bu nedenle bu aracın sunacağı tüm görsel, teknik ve performans özelliklerinin neler olacağını henüz kesin olarak söyleyemeyiz. Bununla birlikte, üreticinin bize verdiği “ipuçlarını” analiz etmeye ve merakımızı daha da artırmaya devam edelim.

Yamaha XMAX 2023 teknik veriler

Bir teknik sayfasından bahsettiğimizde, bir araçla ilgili en önemli bilgilerden birinden bahsediyoruz demektir. Bu şekilde üreticinin araçla ilgili vermiş olduğu tüm detayları dikkatle gözlemlemek gerekiyor. Ancak, tüm detayları anlamak kolay değil ve bu gizemleri sizin için çözmek için buradayız.

Bu nedenle, fabrikanın Yamaha XMAX 2023 hakkında halihazırda yayınlamış olduğu en önemli öğelerin tümünü ve bunun ulusal veya uluslararası tüm pazarınızı nasıl etkileyebileceğini aşağıda okuyun.

4 kapak, 1 silindir, yatay düzenleme. Silindir başına 4 valf;
Maksimum güç: 8.000 RPM’de 15.1 hp;
12V, 6.5Ah;
Ateşleme: TCI.
Maksimum tork: 6.000 RPM’de 1.47 kgf.m.
Uzunluk: 1955 mm;
Genişlik: 740mm;
Yükseklik: 1115;
Hareket halindeki ağırlık: 127 kg.

Yamaha XMAX 2023 Serisi Öğeler
Seri öğeler, bu sürümün hangi kitleye ulaşmayı amaçladığının harika bir göstergesidir. Bu şekilde, bir arabanın birçok standart öğesi olduğunda, bir araca daha fazla para ödeyebilecek daha zengin bir kitleyi “hedefliyor”. Ancak, bir araçta birkaç seri öğe olduğunda, daha basit bir kitleye ve daha popüler bir pazara ulaşmaya çalıştığını anlayabiliriz.

Bu şekilde, üreticinin Yamaha XMAX 2023’e takmayı planladığı standart öğeleri aşağıda inceleyin . Ayrıca, hayatınızı daha basit mi yoksa daha karmaşık mı yapacaklarına bakın.

Hız göstergesi;
Toplam Kilometre Sayacı;
Kayış değiştirme göstergesi;
Yakıt Rezervi Kilometre Sayacı;
Anlık Yakıt Tüketimi;
Ortalama yakıt tüketimi;
Yağ Değişim Göstergesi;
Sıcaklık Göstergesi;
Alaşım jantlar, 13 inç

2023 Yamaha XMAX tüketimi
Brezilya’daki mevcut senaryoda araç alırken en önemli noktalardan biri de tüketim. Bu, yakıt değerlerinin yüksek olması ve ayrıca bu araçların gücü üzerinde yapmamız gereken tarafsız analizler nedeniyle olur.

Ekibimiz bu şekilde Yamaha XMAX 2023 için tüketim verilerini toplamayı başardı ve aynısını aşağıda gözlemleyebilirsiniz.

XMAX 2023 tüketimi 38 km/L.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başka Yazı Yok