Sokaklarınızı tasarlayın
Fonksiyon ve performansla buluşan moda, bu etkileyici Yamaha X-MAX 400 MOMODESIGN modelinde tarz ile birlikte sunuluyor. Lider 400cc spor ulaşım scooter’ımız olarak ünlenen, başarılı Yamaha X-MAX 400 MOMODESIGN modeli temel alınarak üretilen bu özel ve yeni model, tasarımı sokaklara taşıyor.
MOMODesign’ın yaratıcı İtalyan ekibiyle yakın bir şekilde çalışarak Yamaha X-MAX 400 MOMODESIGN modelini bir üst düzeye taşımayı ve en iyisini isteyen müşterilerimiz için en akıllıca seçim haline getirmeyi başardık.
Alüminyum ayaklıklar ve MOMODESIGN grafiklerinin yanı sıra, dokulu iki kişilik seleyi ve mat spor camı da kapsayan özel niteliklerle donatılmış bu üstün scooter her sürüşte tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor.

 

Ürün detayları

Motor

Motor tipiTek silindir, sıvı soğutmalı, 4-zamanlı, DOHC
Motor hacmi395cc
Çap x Strok83,0 mm x 73,0 mm
Sıkıştırma oranı10.6 ± 0.4 : 1
Maksimum güç23,18 kW @ 7.500 dev./dk.
Maksimum tork33,88 Nm @ 6.000 dev/dk.
YağlamaIslak karter
Yakıt sistemiYakıt Enjeksiyonlu
Ateşleme sistemiECU
ÇalıştırmaElektrik
ŞanzımanV-Kayışı Otomatik

Şasi

Ön süspansiyonTeleskopik çatal
Ön teker hareketi110 mm
Arka süspansiyonTek kol
Arka teker hareketi110 mm
Ön frenHidrolik çoklu disk, Ø 267 mm
Arka frenHidrolik tek disk, Ø 267 mm
Ön lastik120/70-15
Arka lastik150/70-13

Boyutlar

Toplam uzunluk2.190 mm
Toplam genişlik790 mm
Toplam yükseklik1.120 mm
Sele yüksekliği785 mm
Tekerleklerarası mesafe1.565 mm
Minimum yerden yükseklik105 mm
Islak ağırlık211 kg
Yakıt tankı kapasitesi14,0 litre

Özellikler

MOMO Design ve Yamaha teknolojisi

İtalyan tasarımı ile Japon teknolojisi tarz düşkünü şehir içi sürücüler için özel ve yeni bir spor scooter üretmek amacıyla bir araya geliyor. Yamaha ve MOMO Design başarılı X-MAX 400’ü başlangıç noktası olarak belirledi ve X-MAX konseptini yeni bir düzeye taşıyan şık ve yüksek kalite bir model tasarlamak üzere birlikte çalıştı.

İdeal denge

İdeal denge

X-MAX 400 MOMODESIGN, şık ve sportif bir scooter arayan tarz düşkünü sürücüler için ideal seçimdir. Hafif bir şaside güçlü 400cc motora sahip olan ve iki adet tam kapalı kask için saklama bölmesinin yanı sıra yüksek konfor düzeyi sunan bu yüksek kalite spor model; performans, ekonomi, tarz ve fonksiyonellik arasında ideal denge sağlar.

Çeşitli özellikler

Çeşitli özellikler

Özel grafikleri bulunan spor cam ile iki renkli sele ve iç pedler özellikler arasında bulunur. Ayrıca göstergeler, yeni grafikler ve mat bir cam ile birlikte sunulur. Şık gövdenin yan kaplamalarında alüminyum grafiklerin yanı sıra, özel MOMODESIGN grafikleri de bulunur. Ayrıca, parlak krom gidon kaplaması ve işlenmiş tutacaklar modelin cazibesini artırır.

Güçlü 400cc motor

Güçlü 400cc motor

X-MAX 400 MOMODESIGN, açık yolda yüksek hızda seyir ve başlangıç noktasından çabuk hızlanma için tek silindirli, sıvı soğutmalı, 4 zamanlı, DOHC, 4 valfli, 400cc motor ile donatılmıştır. Son derece etkili bir yakıt enjeksiyon sistemi bulunan bu kompakt ve ekonomik güç kaynağı size nerede olursanız olun ihtiyacınız olan performansı sağlar.

Güç ve çeviklik

Güç ve çeviklik

X-MAX 400 MOMODESIGN, yaşam tarzlarına uyan, özel bir scooter arayan moda düşkünü şehir içi sürücüler için tasarlanan yüksek kalite bir modeldir. Düşük ağırlığı ve kompakt boyutları sayesinde sınıfının lideri bu spor scooter, şehrin dar sokaklarında kolay manevra kabiliyeti sunar. Ayrıca hafif şasi, otobanda güçlü ve yüksek hızlı denge sağlar.

Lüks ve performans

Lüks ve performans

Bu şık ve yeni spor scooter, yüksek kaliteyi sınıfının lideri performansla birlikte sunması açısından benzersizdir. İki renkli ve özel dokulu iki kişilik sele lüks bir sürüş pozisyonu sunar. Ayrıca, LED sinyal lambaları ve renkli lensleri bulunan, otomobil tarzı spor göstergeler X-MAX 400 MOMODESIGN’ın son teknoloji tasarıma ne kadar odaklandığını vurgular.

Fiyat detayı

X-MAX 400 MOMO

Satis fiyatina %18 KDV ve %37 OTV dahildir.

TL 17.900,00

X-MAX 400 MOMO ABS

Satis fiyatina %18 KDV ve %37 OTV dahildir.

TL 19.450,00

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here