2020 Yamaha TMAX 560

0
83

Tüm Yamaha TMAX 560‘lar, trim seviyesinden bağımsız olarak tamamen yeni, daha güçlü 562cc motora sahip. Ayrıca beklediğimiz gibi Euro 5 uyumludur. Süspansiyon, 41mm USD çatal ve bir bağlantı tipi Monocross arka süspansiyon sistemine sahiptir. Tabiki disk frenlerle duracaksınız; çift ​​267mm ön ve arkada tek bir 282 mm disk.

Yolcu yerleşimi, önceki nesile göre geliştirilmiştir. Ayrıca yeni bir sportif gövde tasarımı, Smart Key anahtarsız ateşleme, 2 seviye D modu, yeni bir LED T şeklindeki arka lambası ve LED ön flaşörleri ve 1 tam yüz veya 2 x jet kaskına uyan saklama alanı var. Mevcut renkler baz TMAX için Icon Grey ve Sword Grey, TMAX Tech Max için ise Sword Grey ve Tech Kamo‘dur.

2001 yılında piyasaya sunulmasından bu yana, 275.000’den fazla Yamaha TMAX satıldı. Yamaha, bunun Avrupa’daki en başarılı motosikletlerinden biri olduğunu düşündürüyor ve sonuç olarak güncellemeyle bu başarıya devam etmeyi sürdürüyor. Zaten sevilen bir spor scooter’ın gücünü ve sportif özelliklerini arttırmak kesinlikle akıllıca olacaktır. Gelecek yıllarda bu akıllıca yolu izleyeceklerine eminiz.

Kaynak: Yamaha Motor Avrupa

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here