Yamaha MT-07, Yamaha Tracer 700, Yamaha XSR700 Geri Çağırılıyor

0
608
2015-Yamaha-MT-07 sarı
2015-Yamaha-MT-07 sarı

Önemli Konu: Zincir muhafaza civatası gevşeyerek düşme ihtimali yüzünden Yamaha geri çağırma yaptı. Yamaha MT-07, Yamaha Tracer 700, Yamaha XSR700 modellerinde olacak bu güncelleme için yamaha servisleri sizlere bilgi aktaracaktır denildi.

Konu şu şekilde aktarıldı

Sevgili Yamaha Sahibi,

Yamaha’nın kendi ürünlerinin kalite ve performansını sürekli olarak izleme politika ve taahhüdünün bir parçası olarak sahip olduğunuz motosiklette fabrika tarafından olası bir arıza tespit olabileceği yönünde bildirim almış bulunuyoruz. Zincir muhafazayı tutan cıvatanın sürüş sırasında vibrasyondan dolayı gevşeme ihtimali mevcuttur. Bu nedenden dolayı cıvatanın düşme ve zincir muhafazanın zincire sürterek hasar verme ve/veya sürüş güvenliğinizi etkileyebilme ihtimali bulunmaktadır.

Bu nedenle yukardaki ihtimalleri ortadan kaldırmak için Yamaha Motor Türkiye olarak gerekli kontrollerin ve modifikasyonların yapılması amacıyla sizi en yakın Yamaha Motor Bayisine davet ediyoruz.

Bu nedenle, en kısa zamanda Yetkili Yamaha Motor Bayisine müracaat etmenizi ve motosikletinizin model, şasi numarasını ve güncel kilometre bilgilerini paylaşarak randevu talebinde bulunmanızı önemle tavsiye ederiz.

Size en yakın bayiye ulaşmak için internet sitemizden iletişim bilgilerini temin edebilirsiniz.
Konu ile ilgili yapılacak işlemler Yamaha Fabrika Garantisi kapsamında olup modifikasyon ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

Sizlerin her zaman güvende olması, öncelikli görevimizdir.

Daima sizin için en iyisini sunmaya çalışmanın haklı gururuyla, saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Satış Sonrası Hizmetler Departmanı
Yamaha Motor Türkiye”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here