satılık motosikletler

Yamaha kullanıcıları buna çok sevinecek

Yamaha kullanıcıları buna çok sevinecek. İlki gerçekleşecek olan, motosiklet ve otomobil sektör  devlerini dijital platformda buluşturan ‘Autoshow 2021 Mobility’ 14-26 Eylül tarihlerinde dijitale taşınmış olacak.

Yamaha Motor Türkiye’nin sanal gezinti için boyutlandırılmış özel stant ile katıldığı dijital fuarda ziyaretçiler, Türkiye’nin her yerinden, yeni modeller, aksesuarları inceleme, bilgi alma ve bayiler ile iletişime geçerek satın alma fırsatı bulacak. Autoshow 2021 Mobility’de dijital ziyaretler devam ederken Yamaha’nın merak edilen en özel modelleri ‘Yamaha Deneyim Günleri’nde’ 18-26 Eylül tarihlerinde İstanbul Autodrom’da meraklıları tarafından test sürüşüne açılacak.

Pandemi etkisiyle hızla dijitalleşen dünya erişim açısından büyük bir konfor alanı oluştururken herkes için erişim şartlarını eşitledi. Fuarlar, etkinlikler, lansmanlar dijital platformlara taşınıyor. Dünyanın herhangi bir noktasında ilgili kişi istediği etkinliğe katılma, bilgiye daha hızla ve uzaktan ulaşma imkanı yakaladı. Gittikçe daha çok şeffaflaşan bu dijital dünyaya tüketici ve özellikle yeni nesil çok daha hızla adapte oluyor. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen online ortamda düzenlenen Autoshow 2021 Mobility ’ye katılan Yamaha Motor, merak edilen tüm modelleriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki motosiklet severlere ulaşacak. Fuarı ziyaret etmek isteyenler http://www.odd.org.tr/autoshow2021/ üzerinden kayıt olarak ücretsiz dijital fuar deneyimi yaşayabilir.

Yorum Ekle

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir