Yamaha FZ6 Giyim Önerileri, Shoei, Richa, Five Gloves

0
235

Shoei GT-Air Exposure TC-3 Siyah Sarı Kapalı Kask 3269 tl’den satılıyor.

Organic fiberglass, multi composite dış yüzey Çok parçalı EPS astar, darbe emmeyi ve havalandırmayı artırıyor. Maximum 2.2 db ses geçirmezliği Üç kabuk ve dört EPS astarlı Hızlı sürüş sırasında spoyler, binici boynuna sürükleme ve kaldırma gibi basıncı engeller Dahili QSV-1 güneşliği tek harekette açılıp kapanabilir Zararlı UV ışınlarını %100 engeller Üst hava kanalı hava hacmini maksimize etmek için tasarlanmış.

Alt hava girişi havalandırmayı arttırıyor. Yüksek performanslı fiber malzeme, ultra-hafif, sert ve dayanıklı bir kabuk yapısı oluşturmak için elastik organik lifler ile birleştirilmiş. 3-D pad ve poliüretan köpük yanak pedleri Çene perdesi rüzgar girişini engeller ve gürültüyü azaltır. Yanak pedleri değiştirilebilir veya bakım için çıkarılabilir.

EQRS Sistem (Kaza anında kolay cıkarılabilir iç ped sistemi ) Pinlock ® Anti-Buhar sistemi Çizilmeye dayanıklı cam ACU Gold ve EC2205 onaylı Orjinal Kumaş taşıma kılıfı ile birlikte 1.400gr (+/- 50 gr) ağırlığı var.

Richa Balistic Evo Deri Motosiklet Montu (Siyah) 2225 tl’den satılıyor.

Tekstil konstrüksiyonlu deri, Çıkarılabilir astarı var. Çıkarılabilir su geçirmez ve nefes alan membran, daha fazla havalandırma ve rahatlama için havalandırma fermuarları eklenmiş. Şık ve fonksiyonel titanyum omuz pedleri ile güçlendirilmiş. Ayarlanabilir bel bandı CE onaylı sırt koruyucu, dahili omuzlar ve dirsekler için CE onaylı zırh, Uzun ve kısa bağlantı fermuarları ile pantolon bağlayabilme özelliği. bu özellik spor motorlar ve uzun yolda çok gerekli oluyor.

Five Gloves Sport City Black Motosiklet Eldiveni 440 tl’den satılıyor.

Şehiriçi sürme için ideal. Deri üst ile dahili tek parçalı mafsallı gövde. Delikli deri. Mükemmel koruma seviyesi sağlamak için tasarlanmış. Standart, özel veya klasik sürüş için mükemmel bir eldiven.

Five Gloves Wfx Skin Wp Kışlık Siyah Eldiven 557 tl’den satılıyor.

Takviye : deri altında kalıp eklemleri ile Parmaklar korunuyor,
Dış : Tam deri – lazer logo eklemişler,
Palm : Sentetik deri dijital baskısı var,
Padding: Thinsulate
Membran : Hipora Su geçirmez,
Astar: Mikro Bemberg . Manşet için Ayarlama

Tech90 Pirate Jean Siyah Kot Motor Pantolonu 530 tl’den satılıyor.

Sade ve günlük kullanıma uygun bir motosiklet pantolonu, çarpma yerlerinde kevlar korumalar var ve iç materyalleri sürtünmeye dayanıklı. İp ve dikiş kalitesi iyi yapılmış. Dizde ve kalçalarında sas-tec korumaları var. Antialerjik bir yapıya sahip.

Rockwell Dna Flash High Motosiklet Botu 599 tl’den satılıyor.

Bir Motosiklet botundan isteyebileceğiniz herşey var, koruma olarak Tech90 Motosiklet Pantolonlarında da kullanılan yüksek koruma gücüne sahip Impactec korumalar Bot içinde darbeye maruz kalabilecek yerlere adapte edilerek konforlu bir koruma oluşturulmuş, sertleştirilmiş bir burun yapısı ile ayağın ön kısmı da güvende hissettiriyor. Cırtlı kapatma sistemine sahip rockwell motosiklet botu suya dayanıklıdır, son olarak kaymaz kauçuk taban ve reflektif kısımlar ile fiyat-performans dengesi olarak tavsiye ederiz.

Impactec ayak bileği yan kemiği koruma ekleri, Impactec destekli ayak bileği koruması, Cırtlı kapatma sistemi, Su geçirmeye dayanıklı, Sertleştirilmiş Burun Kısmı, Reflektif Kısımlar, Yüksek kavramaya sahip kaymaz kauçuk taban

100% TÜRK MALI

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here