Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter | Motosiklet Sitesi

by motosiklet
4 ay ago
171 Views

Xiaomi Mi Pro 2 Elektrikli Scooter

Özellikleri ve degerlendirme

Değerlendirme

M365 Proyu ve M365 Pro 2 yi satın almış biri olarak ürün hakkında almak isteyipte ikisi arasında kalan arkadaşlara yardımcı olmak maksadıyla detaylı açıklamasını yapacağım.

1- pil performansı olarak aynı, 12800 mah. pil var ikisinde de ( Pro2 nin torku daha iyi diyenlere kulak asmayın. İkisinin de çekişi çok güzel)

2- tasarımı, boyu, uzunluğu birebir aynı.

3- Mesafe olarak Pro bir tık daha uzun gidiyor gibi gelse de, Pro 2 nin yeni olmasından dolayı bataryasının 3-5 defa şarj edildikten ve km. yaptıktan sonra tam kapasiteye ulaşacağını düşünüyorum.

2 ürün arasındaki farklar ise;  Arka lastiğin reflektörleri plastik( prosunda etiket)

– Arka çamurluk yan demirlikle sabitlenmiş (Prodaki gibi löp löp titremiyor) -Ön tekerin üzerinde plastik reflektör ve ön lastiğin arkasında bombe var sağa sola çevirince çarpmasın diye.

Gidonda turuncu Mi amblemi var( bence çok yakışmış, keşke proyada yapılsaymış) -Arka stop farı büyük ve ön far 2 watt ( Prosunda 1 wat bana prodakinin ışığı daha güçlü geldi, pro 2 deki sarı ışık)

-Yazılımı güncel (Arada hiç fark yok diyebilirim. Herşeyi aynı, sadece güncel işte:)

– Eksileri; Bana göre proyo göre yürüyüş modu eklenmesi saçma olmuş kimse elektrikli scooterla 5 km. hızla gitmek istemez.( Proda eco mod var ve 15-17 km. Hızla gidiyor kalabalık yerlerde bu hızla gitmek çok ideal) Genel olarak 2 ürün arasında saydığım ufak değişikler haricinde hiç fark olmamakla beraber ikisi de alınabilir.

Bu fiyata daha uzun menzilli ve performanslısını bulmak şuan için zor zaten. İkisi arasında tercihim hangisi olur derseniz; Pro2 olur.

Nedeni: Fiyatı proya göre daha uygun şuan.

0 0 vote
Article Rating
Etiketler:
Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları