WhatsApp’a son güncelleme ile yeni özellikler eklendi

0
768

Akıllı telefonu olanların vazgeçemediği uygulamaların başında gelen WhatsApp’a yeni özellikler geldi…

WhatsApp-Android-iphone

Akıllı telefon uygulamaları içerisinde Facebook’tan sonra en çok kullanılan uygulama olan WhatsApp her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Kullanıcıların önerilerini dikkate aldığını her güncelleme ile gösteren WhatsApp son güncelleme ile birlikte yeni özellikler kazandı.

Son yayınlanan beta güncellemesi ile birlikte kullanılmaya başlanacak bu özellikler yavaş yavaş tüm kullanıcılara açılacak. Yeni özellikleri aktarmadan şunu da belirtelim bu güncelleme ile birlikte var olan hatalarda kısmi olarak düzeltilmiş.

Bu güncelleme ile kazandırılan yeni özelliklerden bir tanesi kalın veya eğik formatlarında kullanıcılar artık mesaj gönderebilecek. Bu formatlarda gönderdiğiniz yazılarınızın üzerini çizebileceksiniz.

Bir diğer yeni özelliklerden bir tanesi de hızlı cevap özelliğinin WhatsApp’a eklenmesi olmuş. Hızlı cevap verme özelliği ile birlikte kullanıcılar mesaj gelir gelmez anında cevap verme imkanına kavuşabilecek. Bildirim bölümünden anında cevap vermenize yarayan bu özellik ile mesajınız ile birlikte isterseniz de emoji gönderebilecek hatta sesli mesajda gönderebileceksiniz.

Bu yeni özellikler ile birlikte fonksiyonelliğini hızla geliştirmeyi başaran WhatsApp geliştirmelerinin daha da devam edeceğini bu yeni güncelleme ile bildiriyor.

İlerleyen günlerde başka ne gibi özelliklerin WhatsApp ta yer alacağını bekleyip göreceğiz. Tartışmasız bir şey var ki mesajlaşma uygulamaları arasındaki farkını gittikçe yukarılara taşımayı başaran WhatsApp her yeni güncelleme ile birlikte bu farkı giderek açmayı başarmış durumda…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here