Zarif, parlak, güçlü…

VESPA GTS Super Sport 300, Vespa markasının stil, rahatlık, güvenirlik ve sağlamlılık değerlerinin bir özetidir. Vespa GTS’in zarafeti ve “Super Sport” birleşip yeni bir Vespa doğdu. Daha da sportif ve atılgan olan son model GTS SuperSport, bir tutku objesi olmak için dizayn edildi.

Özellikler

Bir kez daha Vespa, yelpazesini genişletmek adına yani bir görünüme kavuşmakta. Ve bu kez, hiçbir şeyden ödün vermeden, sportif karakterine vurguda bulunan yeni gövdesi ile inşa edilmekte. Vespa GTS 300 Super Sport, sadece sportif yaklaşımı ve performansı birleştirmekle kalmıyor, aynı zamanda farklılık ve karakter de sunuyor. Super Sport, tasarımı ve teknolojisi sayesinde muhteşem Vespa koleksiyonundan sportif bir klasiği yeniden yorumluyor.

Tasarım

Orijinal, dayanıklı, titanyum grisi çelik gövde, yeni VESPA GTS Super Sport 300’ün dizaynını ve sağlamlılığını vurguluyor. Süspansiyon kapağı ön yayda baş döndürücü bir kırmızı renkte boyalı ki bu yeni GTS 300 Super Sport’u farklı kılmakta. Yeni ön siperlik aynı zamanda sportif kişiğini de ortaya koymakta, park lambaları krom özellikleri arttırılmış bir tarz hava girişi ile değiştirilmiş durumda. Yeni iki ton alaşımlı tekerlek jantları, geçmişteki demonte edilebilir olanları anımsatmaktadır.

Teknik Detaylar

Şasinin sağlamlığına ilaveten Vespa GTS 300 Super ve Super Sport, önde 120/70 ve arkada 130/70 ebatlı lastiklere sahip 12″ tekerlekli bir şasi ortaya koymakta. Ön süspansiyon, mükemmel dinamik fonksiyonel özellikler ile Vespa tarihinde bir fenomen olan klasik bağlantı koluna sahiptir. Bu sistem, destek ve amortisör fonksiyonlarını birbirinden ayırmakta ve böylece doğal fren ve ileri atılma önleyiciözellik sağlamaktadır. Arkada, transmisyon karterine ve de egzost desteğine iki yaylı, ön yük ayarlanabilir hidrolik amortisörler sabitlenmiştir.

Renkler

 

7.770 €

* Bu fiyatlara plaka masrafı, tescil, trafik sigorta ücreti ve opsiyonel aksesuar bedelleri dahil değildir.

 

VESPA GTS Super Sport 300 TEKNİK ÖZELLİKLER

MotorTek silindir 4 zamanlı 4 sübaplı
Silindir Hacmi278 cc
Max Güç22 hp 7.500 rpm’de
Max Tork22.3 Nm 5.000 rpm’de
BeslemeEnjeksiyon lambda sensörlü
SoğutmaSıvı ile
DebriyajOtomatik, kuru tip santrifüjlü
VitesDeğişken kayışlı aktarım sistemi
Arka Fren220 mm disk
Ön Fren220 mm disk
Ön Lastikİç lastiksiz 120/70-12′
Arka Lastikİç lastiksiz 130/70-12′
Uzunluk1.930 mm
Genişlik755 mm
Aks Aralığı1.370 mm
Sele Yüksekliği790 mm
Kuru Ağırlık148 Kg
Yakıt Deposu9.2 Litre
Egzost ÇıkışıEuro 3 Normlarında

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here