V-STROM 800DE | Official Promotional Video

2023 V-STROM 800DE genel bakış – fiyat belirlenmemiş

Yeni, kompakt 776cc paralel ikiz motor, güçlü tork üretimi için 270 derecelik bir ateşleme sırası kullanır ve sorunsuz çalışma için Suzuki’nin özel Çapraz Dengeleyici sistemi ile donatılmıştır.

Yeni çelik çerçeve ve alt çerçeve ve alüminyum salınım kolu, herhangi bir V-Strom modelinin en uzun süspansiyon hareketi ve en yüksek yerden yüksekliği ile desteklenir, ayrıca 21 inçlik kollu ön tekerlek gerçek arazi kabiliyeti sağlar.

Görsel olarak çarpıcı, tamamen yeni köşeli gövde, Suzuki’nin kendine özgü Macera “gagasını” koruyor ve yeni, zarif grafiklerle tepesinde Champion Yellow No. 2 veya Glass Matte Mechanical Grey renklerinde mevcut.

Suzuki Akıllı Sürüş Sistemi (SIRS), patika odaklı GRAVEL modu ile Çekiş Kontrolü*, ayrıca iki seviye veya hassasiyet ile sürücü tarafından ayarlanabilen ABS** ve arazi sürüşü sırasında arka tekerlek ABS’sini kapatma özelliği içerir.

Modern elektronikler arasında Çift Yönlü Hızlı Vites Değiştirici, Ride-by-Wire gaz kelebeği ve parlak, tam renkli bir TFT gösterge paneli ve ayrıca bir trimin altında bir konum ışığı ile dikey olarak istiflenmiş Mono-odaklı LED farlar, yüksekliği ayarlanabilir ön cam.

* Çekiş Kontrol Sistemi, sürücünün gaz kelebeği kontrolünün yerini tutmaz. Sürücü bir dönüşe girdiğinde ve/veya fren uyguladığında aşırı hız nedeniyle çekiş kaybını önleyemez. Ön tekerleğin yol tutuşunu kaybetmesini de engelleyemez.

** Islak, gevşek veya bozuk yollar gibi yol yüzeyi koşullarına bağlı olarak, ABS donanımlı bir araç için fren mesafesi, ABS’li olmayan bir araçtan daha uzun olabilir. ABS, viraj alırken frenlemenin neden olduğu tekerlek patinajını önleyemez. Lütfen dikkatli sürün ve ABS’ye aşırı güvenmeyin.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments