Uygun fiyatlı Givi 50.5 ve 50.4 Kask Tanıtımı

by motosiklet
3 sene ago
46 Views

Uygun fiyatlı Givi 50.5 ve 50.4 Kask Tanıtımı

Merhaba arkadaşlar, uygun fiyatlı teknopolimer dış kabuğa sahip iki kask tanıtımı ile beraberiz. Kaskların dış kabuğu çarpmalara dayanıklı ve sürtünmelerde sizi en az zararı vermesi için aerodinamik olarak tasarlanmış. Bu arada belirteyim Givi 50.5 – 575 tl, Givi 50.4 550 tl fiyatlandırılmış.

Yeni Givi 50.5 kaskların iç pedleri antialerjik, ön cam kilitlenebiliyor ve yüksek hızlarda açılmıyor. Bayan modelleri için 50.4 alınabilir. Bakış açısı geniş ama sessizlik için alıp kullanış değiliz. Fakat yapısı itibari ile daha az ses geçirmesi için yapılmış. Güneş vizörü var. İç pedleri çıkartıp yıkanabilir şekilde yapılmış. İnternetten alışveriş yaparken kafa ölçünüze göre sipariş verin. Kafa ölçünüzü bilmiyorsanız aşağıdaki bilgilere bakın.

motosiklet alışveriş sitelerindeki bilgiler için detaylarını aşağıda yazıyorum. Daha uygun MT Kask veya LS2 Kask almak isteyenler için önerim koruma oranlarına ve dış kabuklarının güvenli olduğundan emin olmalarıdır. En iyi  koruyan kasklar trikompozit, karbonfiber ve fiber olanlardır. Yani bu kask teknopolimer yapısı ile sizi kısmen koruyacaktır.

 

GIVI 50.5 TRIDION MAT SIYAH KASK – 575 tl

http://www.motosikletaksesuarlari.com/GIVI-50-5-TRIDION-MAT-SIYAH-KASK_40188.html

GIVI 50.5 TRIDION KASK İtalyan tasarım, Yüksek dayanıklılığa sahip Technopolymer dış kabuk, ECE22.05 Güvenlik Sertifikalı, Geliştirilmiş havalandırma kanalları, A sınıfı polikarbonat, UV filtreli ön vizör, Çizilmeye dayanıklı dahili güneş vizörü, Sökülebilir, yıkanabilir antibakteriyel ve antialerjik iç pedler, Mikrometrik çene altı bağlantı sistemi, Orjinal taşıma kılıfı kıtı içerisinden çıkmaktadır, 1490 Gr.

GIVI 50.4 SPECTRUM SIYAH-BEYAZ KASK – 550 tl

http://www.motosikletaksesuarlari.com/GIVI-50-4-SPECTRUM-SIYAH-BEYAZ-KASK_37730.html

GIVI 50.4 SPECTRUM KASK İtalyan tasarım, Dış kabuk teknopolimer malzeme, A sınıfı polikarbonat, UV filtreli ön vizör, Çizilmeye dayanıklı dahili güneş vizörü, Geliştirilmiş havalandırma kanalları, Antibakteriyel ve sökülüp yıkanabilir özellikte iç astar, Mikrometrik çene altı bağlantı kayışı, Çene altı rüzgar perdesi, Rüzgar deflektörü burunluk, Ağırlık: 1450 ± 50 gr. Orjinal taşıma kılıfı kutu içerisinden çıkmaktadır.

 

 

Etiketler: , ,

Kimler Neler Demiş?

  Subscribe  
Bildir