TVS Motor Company ve BMW Group, gelecekteki teknolojiler ve elektrikli araçlar için ortaklıklarını daha da genişletti

TVS-Creon

TVS Motor Company ve BMW Group ortaklığı, 310cc motor söz konusu olduğunda fuarlarda gövde gösterisi yaparak cesaretini zaten kanıtlamıştı. TVS için RR310 Apache, üreticinin en büyük motosikleti olan iç pazarda yeni bir segmente girmesine yardımcı oldu.

TVS-BMW-Partnership

BMW Motorrad için 310 twin modeli, şirketin pazarda ilerleme kaydetmesine, pazar payını geliştirmesine, 2021’de Asya’da 5 bin adetlik satışlara ulaşmasına ve uluslararası pazardaki konumunu iyileştirmesine yardımcı oldu.
TVS-Apache-RR-310

Emisyonlar, elektrik ve yatırımlar Elektrikli araç alanı heyecan verici bir alan. Kavramlar ve fikirler hızla çağın ihtiyacı olarak öngörülen araçlara dönüşüyor. Küresel emisyon normları, katı ayak izi hedefleri söz konusu olduğunda çok az esnek alan bırakıyor. Bu, şirketlerin modern araç gereksinimlerini karşılamak için gece gündüz çalıştıkları anlamına geliyor. Ancak, günümüz araçlarının kapsamlı bir yelpazesini elektrikli varyantlara dönüştürmek asla o kadar kolay olmayacak.

Her emisyon uyumluluğu güncellemesi ile üreticiler, hangi araçların ileri taşınacağı ve hangilerinin baltalanacağı konusunda bilinçli kararlar vermek zorunda kalıyor. Hem tüketiciler hem de üreticiler için emisyon uyumu ve maliyet değerlendirmesi önemli faktörlerdir.

Bu da yeni mimarinin yolunu açıyor. Modüler, modern ve pazar gereksinimleri değiştikçe uzun vadeli faydaları olan ürünler gerekiyor. Yeni bir gelişmenin öncülü, muhtemelen ortak geliştirme ve üst düzey elektrikli iki tekerlekli araçların üretimi etrafında dönecektir. BMW, birinci sınıf bir üretici olarak tanınır ve elektrikli araç gelişimi de farklı olmayacak. TVS ile ortak yapımlar konusunda çok ilerleme kaydedecekleri belli oluyor.

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok