Örneğin, spor turu kategorisinde bir sokak motosikleti arıyorsanız, örneğin, bir macera tipi dedikleri cinsten, birçok sürücü için, dik oturma pozisyonu ve nispeten ileriye doğru peg konumu, spor duruş, daha düşük barlar ve daha iyi arka peg yerleşimi ile en modern motosikletlerden biridir.

Explorer XC çelik telli jantlarla (standardın döküm jantları terk eden) yine de tüpsüz, çarpma çubukları, motor alt bash plakası, el korumaları ve çift 55 watt sis lambaları mükemmel. Teknik ayrıntıların geri kalanı 1215cc 3 silindirli motorudur.

Motor harika. 135 krankta en yüksek beygir gücü ve yaklaşık 90 feet / libre tork ile agresif ve çok hızlı bir motosiklet.

Koltuğun kendisi de dahil olmak üzere oturma pozisyonunda dengesizlik ve hata yapmak zordur. Barlar rahatça yüksek ve yakındır, bileklerinizi doğal bir açıyla yerleştirmenize yardımcı olur. Koltuk, uzun süren yolculuklarda rahat olması için yeterince sağlam ve kilonuzu selede yayabileceğiniz kadar geniş. Rüzgar koruması, kask seviyesinde minimal bir açıklık ile iyiydir.

Altı vitesli şanzıman, son derece geniş bir tork plağı verildiğinde, yeterince fazla vites seçeneği sunmuştu, ancak süperslabın üzerinde yakıt ekonomisi için fazladan bir altıncı vitese sahip olmak hala güzeldi. Konuştuğumuzda, bisiklet sürerken 39 mpg ortalamanız, şüphesiz günlük kullanımda olduğundan daha agresif bir şekilde. 5.3 galonluk tank, bir turdaki dolumlar arasında size 200 milin üzerinde bir mesafe kat etmeli, çünkü karayolu üzerinde seyrederken 45 mpg’ye ulaşabileceğinden eminiz. Sunulan motor performansı göz önüne alındığında, çok kötü değil.

Göstergeler hem okunaklı hem de eksiksizdir ve çok hassas bir yakıt göstergesi içerir.

Off-road yeteneğinden siz edecek olursak; Explorer XC gevşek toprakta veya çakılda hızlı bir şekilde yön değiştirmeyi sevmez, ancak süspansiyon, kademeli virajlarda çok üstündür.

Sokakta, ekstra süspansiyon hareketi ve 19 ″ ön tekerleği, geleneksel spor sürüşlere karşı başka bir avantaj sağlar. Honda’nın büyük spor touring modeli ST1300, benzer sebeplerden ötürü 18 inçlik bir ön tekerleğe sahiptir.

 Fiyatı ise 17.199 $ olarak belirlenmiştir

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here