TRIUMPH THUNDERBIRD STORM

by Taylan Sanligul
5 sene ago
272 Views

TRIUMPH THUNDERBIRD STORM

Daha az krom, daha fazla güç ve daha fazla yol tutuşuna sahip. Thunderbird Storm 1700cc motor ve keskin kenarlı bir stil ile geliyor.

Orijinal Thunderbird’e dayanan Storm, saf Triumph ikiz farlarına sahip, saha büyük tork ve kendinden emin yol tutuşuyla desteklenen devasa sokak motoru için minimalist ve düşük sele yüksekliğine sahip, azgın bir görünüme bürünmüştür.

Kaslı, paralel ikiz motordan 102 cc daha güçlü, daha da büyük bir torka sahip modeldir. Bu model güçlü olmasının yanında ve sınıfındaki en iyi yol tutuşu ile bilinir. Bu yollarda azgın bir tarafı olan bir kruvazör.

Less chrome, more power and more attitude. The Thunderbird Storm comes with an 1700cc engine and hard-edged style.

Based on our original Thunderbird, the Storm keeps the pure Triumph twinned headlights but adds a low, blacked out look that’s mean and minimalist for massive street presence backed up by huge torque and confident handling.

We squeezed 102cc more from the muscle-bound parallel twin engine so that it packs an even bigger punch. Still laid-back but underpinned by serious power and the best handling in the class. This is a cruiser with a dark side.

 

Fiyat :   20.900 €

Etiketler: ,

1
Kimler Neler Demiş?

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
SeloMoto

Fotoğraf nereye gönderiyoruz