Triumph Street Triple RS’in Yeni Renkleri

0
197

Orta ağırlıktaki çıplak motosiklet şimdi Crystal White ve Matt Jet Black renk şemalarını zaten mevcut olan Matt Silver Ice seçeneğinden ayırıyor. Yeni renklerin ülkemize de geleceğini umuyoruz.

Triumph India, orta ağırlıkta naked – çıplak olan Street Triple RS için Crystal White (Kristal Beyaz) ve Matt Jet Black (Mat Siyah) olmak üzere iki yeni renk seçeneği sunuyor. Daha önce, bu varyant sadece bir Matt Silver Ice rengi mevcuttu. Yeni renklerin dışında, motosiklete herhangi bir değişiklik yapılmadı. Fiyat ise, 77bin tl ile değişmeden kalmış. Street Triple RS, Hintli iki tekerlekli araç pazarında Kawasaki Z900, Yamaha MT-09 ve MV Agusta Brutale 800 ile rekabet ediyor.

Street Triple RS’nin temel özellikleri arasında, beş modlu sürüş modu (Yol, Yağmur, Spor, Binici Programlanabilir ve Parkur seçimi yapılabilir), ABS, değiştirilebilir çekiş ile beş-yönlü bir kumanda kolu ile tam renkli bir TFT ekran bulunmaktadır. Kontrol, bir araç bilgisayarı ve çift yönlü bir Quickshifter ile yapımaktadır.

RS, sıvı soğutma ve yakıt enjeksiyonu ile 765cc, sıralı, 3 silindirli, DOHC motorudur. RS varyantında, bu powerplant 11,700rpm’de 123PS ve 10,800rpm’de 77Nm üretir ve kayma-destekli kavrama ile 6 vitesli bir şanzıman ile eşleştirilmiş. Halojen far, standart olarak LED DRL’lerle birlikte gelirken, arka lamba ve dönüş göstergeleri LED’dir.

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here