Triumph SOS Uygulaması Tanıtıldı

Triumph SOS Uygulaması Tanıtıldı.

Yeni yardım sistemi, bir kazayı tespit ettiğinde hemen yardım çağırmak için akıllı telefonunuzu kullanarak sizi en yakın tıbbi veya kurtarma hizmetlerine bağlayarak hayatınızı kurtarmayı hedefliyor.

Triumph SOS Uygulaması kısaca bir kaza tespit ve bildirim sistemi.

Triumph‘a göre, uygulama motosiklet sürücüleri için özel olarak tasarlandı ve “benzersiz bir doğrulama süreci” kullanarak bir kazayı tespit etmek ve doğrulamak için akıllı telefonunuzdaki önemli sensörleri izleyerek motosiklet dinamiklerini göz önünde bulunduruyor. Platform daha sonra sürücünün önemli ayrıntılarını, doğrulamanın ardından saniyeler içinde yakındaki acil durum hizmetlerine otomatik olarak ileterek zaman tasarrufu sağlıyor.

Kesin GPS konumu, motosiklet ayrıntıları, seyahat yönü ve hayati tıbbi bilgiler, müdahale ekiplerinin size daha hızlı ulaşma şansı vermek için aktarılan verilerden yalnızca bir kaçıdır. Ve bir uygulama olduğu için, bu sistem fiziksel olarak motosikletinize değil telefonunuza bağlı olduğundan, motosikletleri değiştirirseniz (ve telefonunuzu yanınıza alırsanız) ek güvenliğiniz yanınızda olur. Ve tabiki, yanlışlıkla tetiklemeyi önlemeye yardımcı olacak bir otomatik duraklatma özelliği var; sistem ayrıca herhangi birini göndermeden önce iyi olduğunuzu onaylamanıza da izin verir. Temas kuramazlarsa, bir cevaplayıcı yolunuza gidecektir.

Ama “Biri Bizi Gözetliyor” konusunda paranoyak iseniz (bizim gibi)? Bu noktada Triumph, uygulamanın herhangi verisini yetkililere veya reklam verenlere veya göndermediğini söylüyor. Yine de indirirken dikkat edin: App Store’da, göz atma geçmişiniz “ve kimliğinizle bağlantılı” olabilir. Uyaralım.

Yeni hizmet, bu hafta ABD, Kanada ve Avrupa’da resmi olarak lanse edildi. Avustralya ve Yeni Zelanda’da da açıldığı söyleniyor. Triumph, uygulamanın tüm sürücülere açık olduğunu söylüyor, ancak bir Triumph’a binerseniz 3 aylık ücretsiz deneme süresinden yararlanıyorsunuz. Bundan sonra, hizmet için ayda 4,99 dolara mal olacak, bu da ucuz değil, ancak en azından uzun vadeli taahhüt gerektirmiyor. Triumph SOS uygulamasının daha eksiksiz bir resmini iOS ve Android uygulama mağazalarından edinebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol