Triumph 901 Tiger

0
283

Dört buçuk yıl önce piyasadaki ilk çıkışından bu yana, Triumph Motorcycles birinci sınıf sürücü kategorisinde için önemli bir başarı yakaladı. Tiger serisinin Dünyada yaklaşık 45bin kullanıcısı olduğu söyleniyor.

Premium motosiklet markası olan Triumph Motorcycles, 4.5 yıl gibi kısa bir süre içinde, Asya pazarında 15.000 sürücüye ulaştı. Hindistan bu yönde en çok satış yapanlardan birisi durumuna geldi.

Lüks motosiklet pazarına yönelen deneyimli sürücülerin çoğunlukla bu segmentteki motorlara yöneldiği söyleniyor. Bizim ülkemizde ise lüks sayılabilecek segment motorları, crosstourer, versys, 700 gs, 800 gs, africa twin gibi çok amaçlı sürüş özelliği sağlayan modeller.

Yeni Tiger 800 XC ve XR serisini, şimdiye kadar en çok sevilen ve en çok beğenilen motosikletlerinden biri olan ve her yerde birinci sınıf olacak şekilde tasarlanmış yepyeni Tiger 1200 XCx’nin ise tadını kullanıcıları biliyor. Tamamen yeni Tiger serisi, 80 yıl önce başlayan efsanevi bir topluluğun üyesi oldu, motor geliştirmeyle, yoldaki maceralarda ve off-road zorluklarında en üst seviyeye ulaşmak için yapıldı.

kaynak: bikedekho.com

Facebook Yorumları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here