Trafiğin Psikopatları

traffic-psycho

Paranızı ve gönlünüzü verip de aldığınız, bir sevgili edasıyla baktığınız, bebeğim dediğiniz motosikletinizle yollara çıktığınız an sizi motordan ve hayattan soğutan birilerinin olabileceğini unutmadan motosikletinize bağlanmalısınız.

Lanet olsun bu motoru icat edene diyenlere inat, bizler daha rahat ve şeytani bakışlarla kendimizden emin şekilde kullandığımız motorun tadını çıkarmalı, çok da tınnnnnn diye ara gazı verdiğimiz araçların yanından geçişimiz , bizlere duyulmayan saygıya en güzel cevap olacaktır.

Trafiğin Psikopatları

Motosiklet sürüşümüz ne kadar özendirici , kıyafetimiz ve motorumuzun temizliği, kısacası şeklimiz ne kadar yerli yerinde olursa, atacağımız caka, insanlar önündeki fiyaka ruhumuz bir o kadar imrendirici olacaktır.

Trafiğin psikopatları diye nitelendirdiğim, motosiklete saygısı olmayan ve görmezden gelen bakar kör araç sürücülerinin dikkatini bu şekilde çekeceğimizden emin olabilirsiniz.

El sallayanından tutunda, gelip çarpana, oradan gitme lan diyip sıkıştırana, gereksiz yere gıcık olup dokundurana, ortadan gitme b…tan motorla diyip kenara doğru itene kadar her türlü piskopat trafikte aman vermemek ve şikayetinizi savcılığa kadar götürmek elinizde.

Öğrenmezlerse öğretiriz gibi bir olgunun yasal yolunundan gidin bulaşmayın, çemkirmeyin, kazada daha çok hasar alan siz olursunuz.

İyi günler, keyifli sürüşler.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başka Yazı Yok

0
Would love your thoughts, please comment.x

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol