Thy pilotunu makaslayan 5 sürücü tipi

by motosiklet
5 sene ago
133 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

Makas atarak başlayan sabah yolculuğuna, öğlen pizza yemeden önce onu taşırken sokak başlarında arka frenle dönen stuntçı pizzacıyla uykumuzu açıp, trafikte hiç kimse yoluna çıkmayacakmış gibi gaz açan ve önüne cennette çıkacak taliplerini bekleyen, manda gül hanım‘ın asfalt aşındıran “nerde kaldı pizzamız” adlı telefon konuşmasıyla devam ediyoruz. Derken o işte o diye inleyen stad’dan gelen sesler THY pilotunu makaslayan 5 sürücü tipinden biri ile karşılaşıyoruz. ilk sürüşünde bile aşırı bir özgüven yüklemesi sonucu gaz kolunu haftada bir kıran, Motosiklet kullanırken kendini bu tarz içine sokup da kendini thy pilotu sanan 5 kişiyi sıralayacak olursak;

Thy pilotunu makaslayan 5 sürücü tipi işte bildiklerimiz, tanıdığımız insanlar

1) Motosikleti ilk aldığı gün gaza hiç para vermeyecek gibi asılıp da uçtuğunu zanneden kişinin, daha ilk freninde eşek cennetini boylaması.

https://www.youtube.com/watch?v=dSuwEqu9T8U

 

2) Cadde kenarında yürüyen kızlara kasksız şekilde artistlik yapmak isteyen pizza kuryesinin, yaptığı kazada taşıdığı pizzaları kızların önüne sermesi.

https://www.youtube.com/watch?v=zHEz_85RSj8

 

3) Arabaların arasından makas atarak geçen racıng çaylağının, önüne çıkan pazar arabasını fark ettiğinde artık her şey için çok geç olması.

https://www.youtube.com/watch?v=XkXgkfaQGOU

 

4) Altındaki 1200 GS’ye güvenip de ilk kez uzun yola çıkan sürücünün, yanından geçen araç içerisindeki hatuna hava için ibreyi zorlayıp da 50 metre sonrasındaki virajda bulunan ıslak zemini fark etmemesi.

 

5) Yağmurlu günde kendini havai adalarında güneşleniyor gibi düşünen endurocunun virajı alamadan kızgın kumlardan serin sulara dalar gibi yana yatması.

https://www.youtube.com/watch?v=3XWUGjMVPwo

0 0 vote
Article Rating
Etiketler: , ,
Subscribe
Bildir
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

[…] 1. Dikkatsiz sürücüleri zaten biliyorsunuz, dalgınlık en büyük kaza sebebidir, size yolda yakınlaşan sürücülerden kendinizi uzak tutmak için mutlaka kornanızı kullanın ve çok yaklaşma işareti yapın. Hıza göre mesafeyi korumayı bilmeyen bir çok kullanıcı var buna motorcularda dahil. THY pilotlarına özenmeyin. […]