SYM MAXSYM TL

by motosiklet
9 ay ago
648 Views

En Uygun Motosiklet Kasko Fiyatları

SYM’nin yeni nesil amiral gemisi Maxi Scooter’ı olan MAXSYM TL, tek bir gövdede olağanüstü motosiklet tutuşunu ve scooter konforunu öne çıkartmış.

Motosiklet tipi mükemmel dinamik performansa ve 500cc motoru ile sportif bir görünüşe sahiptir.

50/50 ağırlık dağılımı, kısaltılmış dingil mesafesi ve tek taraflı çok kollu arka süspansiyon gibi mükemmel gövde yapılandırması, TL’nin mükemmel taşıma performansı sunmasını sağlar. Spor kıyafetleri ve kompakt beden ölçüsü ile karmaşık bir dekorasyona ihtiyaç duymayan TL, özlü, agresif ve tokluğunu sunar.

SYM MAXSYM TL daha iyi bir seçim, ödün vermeyen bir seçenek sunmak için sınırı aştı. Hepsi bir arada, hepimiz için bir tane! İçgüdüyü takip edin ve TL ile heyecanın tadını çıkarın!

Teknik Özellikler

Motor tipi İkiz silindirli 8 Vana
deplasman 465 CC
Soğutma sys Sıvı soğutma
Yakıt sistemi EFI
transmisyon CVT + Zinciri
FR süspansiyon sistemi Baş aşağı FR çatal
RR süspansiyon sistemleri Çoklu bağlantılı ayarlanabilir arka mono süspansiyon
FR fren sistemi Her iki taraf da dört pistonlu / radyal montajlı kaliperler

275mm çift disk

ABS

RR fren sistemleri 275mm tek diskli + ABS
FR ateş 120/70 / R15
RR lastiği 160/60 / R15
Kafa ışık  Yansıtıcı led
Boyut (mm) 2190/775/1400
Tekerlek tabanı (mm) 1550
Koltuk Yüksekliği (mm) 800
Yakıt Deposu Kapasitesi 13 Litre
Koltuk altında bölmesi Tam boy Kask X1

 

Yeterli ve Kararlı Güç Performansı

  • Ters denge silindirli ve çok diskli otomatik ıslak debriyajlı sıralı ikiz silindirli motor, motor devrini yüksek hızlarda etkili bir şekilde azaltır ve başlangıçtan bu yana arka tekerleğe titreşimsiz güç sağlar.
  • 8 Valf – DOHC – 465 deplasman, Maksimum güç 30.0 kW @ 6.750 dev / dak. Güç performansı benzer kapasite rakiplerinden en iyilerinden biridir.

Mükemmel Manevra Kabiliyeti

  • Enfes “çok bağlantılı süspansiyonlu arka mono şok” basitçe, yol yüzeyinden gelen etkiyi absorbe etme kabiliyetini haklı çıkarır ve hassas bir şekilde tepki verir. Bu mimari sürücünün yol geribildirimlerinin her santimini algılamasını sağlar.
  • Çift üçlü kelepçeli baş aşağı ön çatal, süspansiyon sisteminin sertliğini ve dengesini artırıyor.
  • Ek olarak, 50/50 dengeli ağırlık dağılımı, kısaltılmış dingil mesafesi ve uzatılmış alüminyum döner kol, TL’nin kullanımda mükemmel olmasını, yüksek hızda stabilite ve dikkat çekici kentsel çevikliğin her iki yolunu da yerine getirmesini sağlar.

 

 

Özlü ve Agresif Sportif Görünüm Tasarımı

  • Akışkan kavramı fikrine dayanarak, giyim özlü ve terli bir vücut eğrisi sunar.
  • Modern 2 tekerlekli superbike’den esinlenerek bazı özellikleri basit fakat şık sportif görünüme sokmak.
  • Tüm LED ışık seti, SYM’nin yeni yüksek teknoloji marka imzasını vurgular. En son teknolojiyi kullanan arka ışık – LED OPTİK FİLM, modern ve fütüristik bir ürün kimliği yaratır.

Güvenli bir sürüş sağlayın

Fren sistemi çelik örgülü fren hortumlarına sahip çift radyal 4 pistonlu ön kaliper + 275mm dalga disklerini kapsar ve güçlü fren gücü sağlar. Kesin ABS kontrolü yardımı ile en üst düzeyde fren performansı sağlanır.

Dört yansıtıcı LED far, geceleri daha net bir görüş sağlamak için uzun huzmeli farların genel aydınlatma performansını gösterir.

Konsept videosu burada

Daha iyi tanımak için bu videoyu seyredebilirsiniz.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
6 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

turkiyeye acil getirin bu motoru 2,3 arkadaş alıcaz aşık olduk motora fiyat bilgisi alabilirmiyiz

sipariş üstüne getirirler muhtemelen ama fiyatının vergilerle beraber 100 bin tl üstünde olacağı düşüncesindeyim.zengin adam işi.

Avrupa’da 7600 euro fiyatı.Bize gelse %37 ötv ile 10.412 euro ediyor.Üstüne bir de %18 kdv etti mi sana 12.286 euro.çarpalım hemen.1 euro 7,57 TL şu an ve motorun fiyatı tam 93.000 TL ediyor.Bunun üstüne bayi karı vs de eklersek 100.000’i geçiyor.Benim tahminim 107.000 TL gibi bir şey olur.Avrupalının 3-4 aylık maaşıyla alabildiği motoru biz 45-46 aylık maaşımızla alabiliyoruz.Ve düşün altı üstü bir motosiklet bu.