SYM Husky ADV Scooter’dan Performans Alınır mı?

Honda ADV 350  ve Aprilia SR GT 2021 ilgi çeken tek ADV scooterları değildir. Tayvanlı motosiklet üreticisi SYM’nin en yeni ürünü Husky ADV ile yeni bir adım atıyor, işte şimdi tanışma zamanı.

Adını SYM’nin küçük deplasmanlı kruvazöründen alabileceğini düşündüğümüz Husky ADV, bugünlerde scooterlarda çokça gördüğümüz tarzla piyasaya çıkıyor. Bir çift şık LED farla uyumlu keskin çizgiler ve kıvrımlar içeren agresif görünümlü bir ön grenaja sahiptir.

Açıkçası, genel tasarımla Honda ADV 150  ve  BMW C400 GT’nin bir karışımını görüyoruz . Işıkların nasıl şekillendiğine ve sinyal lambalarının nereye yerleştirildiğine bakın – BMW’ye çok benziyor. Bu arada ön cam, gidon ve koltuk ADV 150’lere benziyor.

SYM Husky ADV’ye güç sağlamak, yaklaşık 15hp üreten 150cc tek silindirli, sıvı soğutmalı bir motordur. Scooter, bir yan amortisör ve SYM’nin Kaldırma Önleyici Motor Askı Sistemi (ALEH) ile donatılmıştır. Mobil cihazlar için bir TFT gösterge paneli ve hızlı şarj soketi alır.

2022-sym-husky-adv-02

Fiyatlandırma henüz açıklanmadı, ancak mevcut haliyle, yeni SYM Husky ADV’nin pazarda başarılı olmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor musunuz? Bu yüzden performansına inceleyebildiğimiz ve fiyat, performans grafiğini gördüğümüzde karar vereceğiz.

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başka Yazı Yok