Swagtron 199 $ ve 399 $ için iki yeni model elektrikli scooter çıkardı

0
211

Yeni Swagtron Swagger 7 e-scooterlar çıktı ama henüz ülkemize gelmedi.

Swagtron, Swagger 7 elektrikli scooter‘ını  uygun fiyatlı şehiriçi scooter” olarak adlandırıyor ve ucuz fiyatlı olduğundan ilgi çekiyor. Sanıyoruz maliyetleri giderek azalacak ve gelecek yıl bu modeller 100 $’ın altına düşmüş olacak.

Scooter 440 dolar olarak fiyatlandırılıyor, ama şu anda sadece 399 dolarlık tanıtım fiyatı ile satılıyor ve onu en uygun fiyatlı scooterlardan biri yapıyor.

Swagger 7, öyle çok fantezi özelliklere sahip değildir, ancak piyasadaki çıkarılabilir bir batarya sunan az sayıda elektrikli scooterdan biridir.

Swagger 7’deki 6.4 Ah pil çok büyük değil, sadece 230 Wh’de kapasite ölçeklerini deviriyor. Ancak yaklaşık 8 mil (13 km) menzil için kullanılabilir. Bu, 80 mil (80 km) menzil sunan diğer scooterlarının aksine, şehir içinde seyahat etmek için tasarlanmış bir scooter. Swagger 7’deki çıkarılabilir pil seçeneği, menzilinizi iki katına çıkarmak için hızlıca ikinci bir paketle değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Güç, 8.5 tubeless havasız lastiğe sarılmış 250 W ön göbek motorundan geliyor. Arka 8.5 ″ lastik hava doludur. Ayrıca ön tarafta rejeneratif frenleme ve arkada mekanik disk frenleme ile fren seçeneklerinin bir karışımını elde edersiniz.

27,5 lb (12,4 kg) scooter, 265 lb (120 kg) ağırlığa sahip sürücüleri destekleyebilir ve azami hızı 15 km / s’dir.

Swagger 7 elektrikli scooter’ı Swagtron’un sitesinde veya Amazon’da bulabilirsiniz .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here